Za Pilou 968, Český Brod

PRODÁNO - Prvorepublikový rodinný dům + obchod, 280 m2, pozemek 857 m2, Český Brod


280 m2
4+2
12 900 000 Kč
PRODÁNO


Představení nemovitosti

PRODÁNO - Dvoupodlažní rodinný dům s celkovou užitnou plochou 213 m2, postavený roku 1932 v Českém Brodě, na pozemku o velikosti 857 m2. Nachází se v klidné boční ulici, v zástavbě dalších rodinných domů, pouhých 10 min chůze od vlakového nádraží, s rychlým spojením do Prahy či Kolína.

Kvalitní prvorepublikový cihlový dům prošel celkovou rekonstrukcí v roce 2011 a dostal zcela nový kabát - střechu, fasádu, zateplení, veškeré el. rozvody i stupačky, okna, podlahy a samozřejmě i úpravy interiéru. Dům má vlastní zdroj vody v podobě kopané studny na pozemku, s domácí vodárnou ve sklepních prostorách. Je také možné dodatečně napojit dům na vodovodní řad. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci i plyn. Ohřev vody a vytápění zajišťuje plynový kotel.

Dispozice domu je 4+2, aktuálně je přizpůsobena k provozování rodinného penzionu a je vhodná také jako dvougenerační rodinné bydlení. Obě podlaží fungují zcela nezávisle, v každém se nachází 2 pokoje, 1 kuchyně a 1 koupelna s vanou a toaletou. Případně je snadné dispozici domu upravit do podoby 5+1, pro pohodlné bydlení jedné velké rodiny. Obě poschodí propojuje dřevěné schodiště.

Dům je částečně podsklepený a má pochozí půdu. Okna jsou plastová, s interiérovými žaluziemi, podlahy plovoucí a dlažba. Na zahradě je zastřešená pergola s krbem, několik ovocných stromů a keře.

Na pozemku se nachází další, jednopodlažní stavba s plochou 66 m2, zkolaudovaná pro komerční účely jako obchod. Její dispozici tvoří sklad, kancelář, kuchyně, sociální příslušenství, krytá veranda. V přední části je garáž pro 2 automobily. Také tato stavba je s napojením na vlastní studnu, plynovod i kanalizaci.

V Českém Brodě je kompletní občanská vybavenost, několik MŠ, ZŠ, gymnázium, banky, pošta, obchody, restaurace, nemocnice, sportovní vyžití, kulturní dům atd. Autobusová zastávka "Zborovská" je 5 min. chůze od domu. Město leží na hlavním železničním tahu, v rychlé dojezdové vzdálenosti do Prahy. Vlakem v pravidelných a častých intervalech na pražské Masarykovo nádraží za pouhých 35 min. Autem po D11 na Černý Most už za 20 min. PENB-E.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

MDO0508

Stav objektu:

po rekonstrukci

Užitná plocha:

280,0 m2

Budova:

cihlová

Garáž:

Ano

Energetická náročnost:

E


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.


Ing. Markéta Strápková


CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti