K sídlišti 1728/29, Praha 4

PRONAJATO Pronájem luxusního vybaveného bytu 3kk (96m2), terasa, Rezidence Kavčí Hory, terasa, 2 parkovací místa


96 m2
3+kk
44 500 Kč za měsíc
+ poplatky


Představení nemovitosti

PRONAJATO
Pronájem k dispozci ihned zařízeného, luxusního, klimatizovaný byt 3kk s terasou s neopakovatelnými výhledy do dalekého okolí, dvěma parkovacími místy, situovaný v 8. patře moderního projektu Rezidence Kavčí Hory s podzemním parkováním, 24h recepcí, fitness centrem, ostrahou a kamerovým systémem. Klidná lokalita v blízkém dosahu plné občanské vybavenosti a v rychlé dostupnosti do centra, v sousedství Centrálního parku a areálu ČT, v pěším dosahu stanice metra Pankrác a nákupního centra Arkády Pankrác.

Interiér bytu tvoří otevřený prostor obývacího pokoj s jídelním prostorem, plně vybavenou kuchyní a vstupem na terasu, 2 oddělené ložnice, dále koupelna s vanou, samostatná koupelna (sprchový kout, toaleta), toaleta pro hosty zvlášť, technická komora a vstupní hala.

K luxusnímu nadstandardnímu vybavení patří vestavěné skříně a úložné prostory, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, velkoplošná a francouzská okna po celém obvodu bytu, elektrické před-okenní rolety, kompletně vybavená kuchyňská linka vybavená kuchyňskými spotřebiči MIELE, pračka, sušička, videotelefon.

Cena bytu zahrnuje vybavení uvedené ve fotodokumentaci, dvě parkovací místa v suterénu domu a byt je připraven k okamžitému nastěhování.

K dispozici ihned.

Energetická náročnost G (nebyla sdělena vlastníkem budovy)


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA1589

Stav objektu:

novostavba

Užitná plocha:

96,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

skeletová

Podlaží:

5. z 13

Energetická náročnost:

G


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti