Milevská 1111/28, Praha 4

Rezidence V-Tower - byty na prodej a pronájem

PRONAJATO! Pronájem vybaveného luxusního apartmánu 5kk (480m2), terasy, 4 parkovací místa, sklep V TOWER


480 m2
5+1
260 000 Kč


Představení nemovitosti

PRONAJATO! Pronájem reprezentativního, luxusního, jihozápadně orientovaného, kompletně vybaveného apartmánu 5kk (480m2)s prostornou (170m2) ochozí terasou s neopakovatelnými výhledy na Pražský Hrad a panorama Prahy, čtyřmi parkovacími místy v unikátním 17. podlaží věže projektu V Tower, ve třicetipatrovém 104 metrů vysokém mrakodrapu na Pankrácké pláni v Praze 4, severovýchodně od křižovatky ulic Pujmanové a Milevské, na hranici Krče a Nuslí. Budova W Tower v Praze je budova se špičkovými, nadčasovými technologiemi a luxusními materiály a zároveň ukázkovým designem s nadstandardními službami pro ty nejnáročnější rezidenty. Samozřejmostí pro rezidenty je privátní fitness, sauna, pára a bazén, privátní kino a klubové patro, golfový trenažér pro relaxaci, rychlodobíjecí stanice pro elektromobily.

Servis 24 hodinové recepce a služby na úrovni světových luxusních rezidenčních projektů, která nemá ve střední Evropě konkurenci. Concierge službami, které pomáhají zajišťovat drobnosti jako zalévání květin, úklid či venčení domácích mazlíčků, přebírání důležité poštovní zásilky, informace, která restaurace stojí za návštěvu nebo jakou hru v Národním divadle

Dispozice bytu 5kk zahrnuje vstupní halu, otevřený prostor obývacího pokoje s kuchyní v bílošedém designu, jídelnou a přímým výstupem na terasu s neopakovatelnými výhledy na Hradčany, 4 oddělené ložnice také s výstupy na terasou, 4 koupelny, další samostatná toaleta pro hosty ve vstupní hale, dostatečné množství úložných prostor, dvě velké šatny. Celý byt lemuje fantastická terasa s neopakovatelnými výhledy na panorama Prahy, která je přístupná ze všech pokojů.

Vybavení zahrnuje kompletně vybavenou kuchyňskou linku s vestavěnými, luxusní dřevěné dubové podlahy v obývacím pokoji s kuchyní, v ložnicích koberce, v koupelnách carrarský mramor a zařizovací předměty villeroy & boch. Osvětlení v celém bytě a exteriérové žaluzie na dálkové ovládání. Sušička, pračka. Chlazení v celém bytě.

Cena nájmu zahrnuje čtyři parkovací místa umístěná ve 2.podzemním podlaží domu a sklep ve stejném podlaží.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA1032

Stav objektu:

novostavba

Užitná plocha:

480,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

skeletová

Podlaží:

17. z 23

Sklep:

10,0 m2

Garáž:

Ne

Energetická náročnost:

G


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti