Lipová 286, Unhošť

Prodej rodinné vily (470m2) a menšího domu (220m2), pozemek 3993 m2, Unhošť


620 m2
7+1
50 000 000 Kč
k jednání


Představení nemovitosti

Prodej dvou nemovitostí - samostatně stojící dvoupodlažní prvorepublikové rodinné vily (470m2) z roku 1903, po kompletní rekonstrukci z roku 2010 a prodej menšího rodinného domku pro hosty, další členové rodiny (220m2) stojící na unikátním rovinatém pozemku (3997m2) obklopená krásnou parkovou zahradou se vzrostlou zelení navozující dokonalý pocit soukromí a intimity v klidné rezidenční čtvrti v Unhošti, na rozhraní Křivoklátské vrchoviny s Pražskou plošinou zhruba 21 km západně od centra hlavního města Prahy a vzhledem k dobré dopravní dostupnosti do Prahy a poloze na okraji Křivoklátských lesů, je velmi atraktivní lokalitou pro klidné rodinné bydlení.

Dispozice vily 7kk zahrnuje dvě podlaží a sklep - první vstupní podlaží zahrnuje prostornou kuchyň, obývací pokoj, pracovnu a velkou společenskou místnost s okny do zahrady. Dále je zde toaleta pro hosty, koupelna, technická místnost a zádveří domu. Druhé podlaží - 4 ložnice, dvě koupelny a velká terasa. Dům je podsklepený.

V rámci rekonstrukce proběhla výměna oken - eurookna s izolačními dvojskly, plynový kotel, podlahové vytápění. Nová fasáda. K domu patří samostatná garáž, 2 parkovací stání na pozemku.

Menší dvoupodlažní dům 3kk (cca200m2) má dvě podlaží. Ve vstupním podlaží společenská zóna doma s otevřeným krbem a posezením pro více osob, kompletně vybavená kuchyňská linka s barem. Toaleta pro hosty. Ve 2.podlaží dvě ložnice, koupelna s vanou, toaleta.
Vila je připojená na kanalizaci, městský vodovod, plyn a elektrickou energii.

K příjemné atmosféře na parkové zahradě přispívají vysoké vzrostlé stromy, jezírko s okrasnou fontánkou a další solitérní dřeviny, chodníčky mezi záhony s okrasnou zelení.

Dům je umístěn v klidné uličce v rezidenční čtvrti, lokalita s okolní krásnou přírodou. Okolím Unhoště prochází cyklotrasy i turistické stezky. V těsné blízkosti fungují potraviny, pošta, restaurace, kavárna, 3 supermarkety, mateřská a základní škola, dětské hřiště, čerpací i dobíjecí stanice atd. Výborné dopravní spojení s Prahou. Integrovaná autobusová doprava zajišťuje pravidelnými spoji dopravu do Prahy na Zličín. Obyvatelé Unhoště mohou využívat autobusovou linku 319 ze/do zastávky Pavlov, kde je zajištěn přestup na vlak do/z Prahy. Autobusem se lze dostat do 25 minut na pražský Zličín a automobilem do 15 minut (metro B). Za 10 minut se lze pak dostat na letiště Václava Havla.

Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA1721

Stav objektu:

dobrý

Užitná plocha:

620,0 m2

Budova:

cihlová

Garáž:

Ano

Energetická náročnost:

G


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti