Herbenova 616/9, Praha 10

Prodej kompletně zrekonstruovaného domu 6+1 s terasou, balkon, Hostivař


338 m2
6+kk
26 950 000 Kč
REZERVACE


Představení nemovitosti

Zcela nově, kompletně zrekonstruovaný, prvorepublikový vila-dům z 30. let 20. století samostatně stojící na rovinatém, perfektně upraveném pozemku s útulnou zahradou s automatickým zavlažováním a nově založeným vzrostlým trávníkem v pokojné vilové čtvrti Hostivař.

Nemovitost má flexibilní využití, lze využít jako reprezentativní sídlo firmy nebo vlastní rezidenční bydlení v moderním nákladně zrenovovaném domě s autentickou prvorepublikovou atmosférou v klidné lokalitě se snadnou dostupností do centra a dosahu všech služeb a mnoho možností k aktivnímu vyžití v blízkém okolí.

Dispozice domu zahrnuje 4 podlaží, v 1. podlaží vstupní chodba, velkorysý otevřený prostor obývacího pokoje s jídelnou a kuchyní a přímým vstupem na nově vybudovanou prostornou terasu s orientací a přístupem do zahrady, samostatná toaleta, ve 2. podlaží 2 pokoje s velkou samostatnou koupelnou s vanou a sprchovým koutem, další toaleta, 3.podlaží v obytném podkroví se zajímavě řešeným neohraničeným prostorem se zachovanými původními trámy po kompletní renovaci a zajímavě řešenou koupelnou, toaletou. Tato část domu vybízí k umístění relaxačního a spacího zázemí pro rezidenty – master bedrooms se sen suit koupelnou. V suterénu umístěno technické zázemím domu, včetně koupelny, toalety a dvou dalších pokojů s okny do zahrady.

Nadstandardní nové vybavení v celém domě zahrnuje hliníková okna REYNAERS COATEX s izolačními trojskly, masivní hliníkové vstupní REYNAERS COATEX, interiérové dveře lakované v šedém designu, původní restaurované schodiště, dřevěné podlahy, podlahové topení v koupelně, nový plynový kotel, špičkově vybavené koupelny s obklady v dekoru šedého mramoru, umělé zavlažování kompletně v celé zahradě okolo domu, jímka na dešťovou vodu, zcela nové oplocení se zdobeným kováním zhotoveném na míru, pohon vjezdových vrat na dálkové ovládání.

K zachovaným původním prvkům patří například schodišťová chodba s okny, původní repasovaná Teraco v chodbách a na schodišti.

Lokalita má výtečnou polohu v rychlém dosahu Prahy a zároveň v blízkosti přírodní rezervace, neporušené přírody. Pár minut chůze je autobusová a tramvajová zastávka, spojení s centrem je možné i vlakem ze zastávky Praha – Hostivař. V docházkové vzdálenosti oblíbený Hostivařský park a přehrada, 5 minut jízdy autem je golfový areál Hostivař s devíti jamkovým hřištěm. Veškerá občanská vybavenost v místě – nedaleko nákupní centrum s kinem VIVO Hostivař, mateřská i základní škola v místě.

Tato výjimečná příležitost koupě uživatelsky komfortní, nadčasové nemovitosti s flexibilním využitím která tvoří svým prostorovým potenciálem, stavebním provedením i polohou, ideální podmínky pro rezidenční bydlení nedaleko přírody s aktivním využitím volného času, stejně tak v atraktivní lokalitě Prahy s výborným spojením do centra metropole.
Interiér – užitná plocha 338 m2, celková plocha 499 m2, zahrada 390 m2, zastavěná plocha (včetně nádvoří) 109 m2

Celková hrubá podlažní plocha 305,91m2:
1.PP 83,13m2, 1.NP 89,67m2, 2.NP 84,23m2, 3.NP 48,88m2
Celková čistá podlahová plocha 218,31m2 (bez vnějších ploch terasy a balkonu):
1.PP 53,18m2, 1.NP 65,30m2, 2.NP 55,97m2, 3.NP 43,86m2
Stávající stavba se zastavěnou plochou 89,80m2 se zvětšuje o terasu 24,45m2.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA1109

Stav objektu:

po rekonstrukci

Užitná plocha:

338,0 m2

Budova:

cihlová

Energetická náročnost:

G


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti