Václavská 370, Velké Popovice

REZERVACE Prodej stavební parcely 1511m2, Praha východ - Velké Popovice


Na dotaz
1m2/4270,- Kč, cena včetně provize a právního servisu


Představení nemovitosti

REZERVACE
Prodej stavebního pozemku 1511 m2 (75m x 20m) s jižní orientací na okraji rezidenční, vilové zástavby v klidné lokalitě se vrostlou zelení, v blízkosti lesa v obci Velké Popovice - okres Praha-východ. Obec Velké Popovice se nachází ve Středočeském kraji v okrese Praha-východ, 24 km jihovýchodně od Prahy a 8 km jižně od oblíbených Říčan.

Pozemek je v územním plánu obce součástí rozvojové plochy P 32 (bydlení v rodinných domech, příměstské, rodinné domy s možným částečným nebytovým využitím). V blízkosti pozemku jsou dostupné všechny sítě – elektřina, voda, kanalizace a plyn.
Základní parametry pro stavění v této lokalitě jsou:
- plocha pozemku min. 1000 m2
- zastavěná plocha max. 250 m2
- 2 NP, max. výška domu 10 m
- min. plocha zeleně 60%

Veřejnou dopravní obslužnost v obci v dnešní době zajišťují autobusové linky Pražské integrované dopravy. Ve krátké vzdálenosti severně po silnici 107 je exit 15 na dálnici D1.
Jižním okrajem zasahuje obec do přírodního parku Velkopopovicko, který byl vyhlášen v roce 1993 na ploše 22 km2. Jedná se o jednu z nejpůvodnějších krajin východního okraje Prahy a jeho územím prochází naučná stezka „Krajinou barona Ringhoffera". Přírodní park je protkán turistickými, cyklistickými a naučnými trasami a stezkami (76 km dlouhou okružní cyklotrasu Krajem Josefa Lady). Obec je zřizovatelem Mateřské školy, Základní školy a základní umělecké školy Josefa Lady. Občanská vybavenost - praktický lékař pro dospělé a pediatr, lékárna. V obci funguje úřad České pošty, s.p. poskytující služby Czech POINT, veterinární ambulance, benzinová čerpací stanice, služby typu kadeřnictví, kosmetika, masáže, wellness. Jsou zde 3 menší samoobsluhy se smíšeným zbožím, prodejna masa, podniková prodejna Bonavita, vinotéka s prodejem stáčeného vína, prodejna piva a nápojů, prodejna chovatelských potřeb, showroom a prodejna nábytku Donate. Restauračních a pohostinských služeb je na území Velkých Popovic několik.

Cena k jednání.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA1574

Plocha pozemku:

1 511,0 m2

Energetická náročnost:

G


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.