Sokolovská, Jablonec nad Nisou

Prodej stavebního pozemku se stavebním povolením a projektem ( 1085m2), Dobrá Voda -Vrkoslavice


6 970 000 Kč


Představení nemovitosti

Prodej krásného pozemku o rozloze 1085,5 m2 s platným stavebním povolením a prováděcím projektem pro výstavbu designové nadčasové vily s využitím přírodních materiálů. Mimořádný pozemek ve tvaru rovnoběžníku obklopený vzrostlými, jehličnatými stromy s úchvatnými, panoramatickými výhledy od Ještědského hřebenu přes celé Jizerské hory, vzdálené Krkonoše až po Černou Studnici v nádherné a klidné přírodní scenérii v Dobré Vodě v Jablonci nad Nisou přesně v místní části obce Vrkoslavice u lesního porostu, v místě kde není téměř žádná zástavba.
Významným a cenným aktivem lokality je její ohraničení vzrostlými lesními porosty a existence mnoha vyhlídek a rozhleden, které lákají turisty ze širokého okolí.

Na pozemku je aktuálně přípojková skříň pro NN připojení. V místě elektřina, v dosahu plyn, vodovodní řád.
Příjezd k pozemku po místní komunikaci a příjezdové cestě.

Pozemek je pro svou atraktivní polohu zároveň zajímavý jako investiční příležitost pro podnikatelské záměry či aktivity. Celý pozemek je situován na jihozápad s celodenním slunečním svitem. Poskytuje mimořádné romantické soukromí, pocit intimity a klid. V krátké vzdálenosti Jablonec nad Nisou s kompletní občanskou vybaveností, sport, kulturu, odpočinek, vzdělání a další občanskou vybavenost. Výborná dopravní dostupnost a rychlá dostupnost do Prahy. Pozemek je momentálně jako trvalý travní porost plochy smíšené krajinné.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA1779

Plocha pozemku:

1 058,5 m2

Energetická náročnost:

G


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.