Steplingova 2285/6, Praha 4

Prodej nízkoenergetické vily 6kk (410m2), wellness, bazén, Praha 4


410 m2
5+kk
Na dotaz
info o ceně RK


Představení nemovitosti

Prodej nízkoenergetické (B), třípodlažní a maximálně uživatelsky komfortní vily (ze železobetonového monolitu) 6kk, (410 m2) s promyšleným designem a nadčasovou architekturou na prosluněném pozemku s krásnou udržovanou zahradou (952 m2) u lesa. Místo zajišťující mimořádný pocit soukromí a intimity v klidné rezidenční lokalitě a v blízkosti všeho potřebného.

Interiér plný denního světla zahrnuje tři podlaží, wellness, 5 koupelen, 3 samostatné toalety, 3 terasy, 2 šatny, 2 technické místnosti.
První podlaží tvoří samostatná bytová jednotka 1kk se sociálním zázemím a šatnou. Nechybí ani wellness/fitness/herna/pánský klub, finská sauna (finská kamna Harvia s kombinací infra zářiče Philips) se sprchovým koutem a ochlazovacím dřevěným sudem, prostorná garáž pro 4 automobily a technická místnost pro zázemí domu. Druhé podlaží je tvořeno velkoryse řešeným prostorem obývacího pokoje s kuchyní a jídelní částí včetně prosklené - posuvné stěny s přímým vstupem na terasu. Dále je zde pracovna, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a WALK-IN šatna. Na třetím podlaží se nachází dva jihozápadně orientované pokoje s koupelnou, ložnice s en-suite koupelnou, prostorovou vanou a terasou.

Nadstandartní špičkové vybavení včetně luxusního nábytku Hulsta Rolf Benz zahrnuje: bazén 12,5 x 3,4 m vytápěný tepelným čerpadlem (technologie Aseko s úpravou vody kyslíkem), vířivku HotSpring Envoy, velkoformátová hliníková okna s izolačními trojskly, předokenní hliníkové žaluzie na dálkové ovládání, dubové podlahy a stěny zdobí designová stěrka. Součástí domu je také podlahové vytápění technologie Heatflow, luxusní kuchyňská linka v bílém designu - zhotovená na míru se spotřebiči AEG (multifunkční parní troubu - konvektomat řady AEG), závěsná luxusní krbová kamna Focus Slim, velkoformátová dlažba v koupelnách a na toaletách, inteligentní domácnost - systém Loxone, centrální vysavač Husky, garážová vrata Lomax a zabezpečovací systém.
Nechybí ani nadstandartní zateplení. Na střeše domu je navíc instalována FVE 8.6kWp technologie Solax, s bateriovým úložištěm 10kWh a 2x nabíječkou el. automobilů (1x venku, 1x v garáži).

Stavba je napojena na obecní vodovod a kanalizaci. Součástí pozemku je také vlastní studna - vrt 30m s vysokokapacitním čerpadlem, zahradní domek a dřevník.

Komfortní parkování pro další 3 automobily na parkovacích místech před domem.

Rezidenční bydlení zpříjemňuje spousta okolní zeleně s možností procházek a cyklovýletů a zajišťuje příjemné odclonění od městského ruchu. Zároveň je místo velmi dobře přístupné a vše potřebné je v krátké dojezdové vzdálenosti. Spojení s centrem je snadné díky autobusovým spojům (200m zastávka MHD od domu).

Užitná plocha 410m2 (5kk +1kk), pozemek 952 m2.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA1860

Stav objektu:

novostavba

Užitná plocha:

410,0 m2

Budova:

smíšená

Garáž:

Ano

Energetická náročnost:

B


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti