Vinohradská, Praha 3

HAGIBOR 02 - PRONÁJEM KANCELÁŘSKÝCH A OBCHODNÍCH PROSTOR

Pronájem kancelářského prostoru (1703m2) s možností parkování, 8.NP, Praha 10


406 Kč m2/za měsíc
+ servisní poplatky 120 Kč/m2/měsíc+DPH


Představení nemovitosti

Neplatíte provizi!

Pronájem moderního kancelářského prostoru (1703,2m2) s možností parkování v podzemních garážích nacházející se v 8.nadzemním podlaží administrativní budovy Hagibor 02 vzdálené pouze jednu zastávku tramvají od metra "Želivského".

Projekt HAGIBOR bude místem pro všechny, kteří hledají zdravé pracovní prostředí pro svou firmu. Šest budov a více než 100 000 m² ploch je dost prostoru k tomu, aby se vaše firma mohla dále rozvíjet a expandovat. Lokalita Hagiboru je skvěle dostupná různými dopravními prostředky. Díky poloze u dopravního uzlu se pomocí metra, tramvají a autobusů rychle dopravíte po celé Praze. Metro je v centru již za 6 minut. Blízká křižovatka ulic Vinohradské a Jana Želivského umožňuje vydat se pohodlně do všech směrů po Praze i mimo město autem, což v budoucnu ještě usnadní plánovaná východní část městského okruhu.

Všechny administrativní budovy Hagiboru jsou navrženy s důrazem na nejvyšší standard kancelářských prostor, a to nejen z hlediska funkčnosti, ale i estetiky a architektonického designu. Výjimečný architektonický design s terasovitými střechami, majestátní prostorné lobby s recepcemi a taky flexibilita vnitřního uspořádání jsou důležitým aspektem pro moderní kancelářské prostředí ve vrcholovém standardu.

Technické specifikace: bezkontaktní vstup, recepce 24/7, dobíjecí stanice pro elektromobily, sprchy pro sportovce, kolárna, sdílená zasedací místnost, coworking, aktivní chladící trámy, chytré ovládání žaluzií, otevíratelná okna, nejvyšší certifikát šetrného stavitelství LEED PLATINUM, budovy se zelenými střechami, profesionální nahrávací studio, dostatek parkovacích míst a další.

K dispozici od 04/2024

Nájem kanceláře/retail: od 16,90 EUR/m2/měsíc + DPH, parkovací stání: 135 EUR/PS/měsíc + DPH
Servisní poplatky: 120 Kč/m2/měsíc + DPH, paušální poplatky za PS: 300,- Kč/PS/měsíc + DPH


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

ZZU0095

Stav objektu:

velmi dobrý

Užitná plocha:

1 703,2 m2

Vlastnictví:

Jiné

Budova:

smíšená

Podlaží:

8. z 11

Garáž:

Ano

Energetická náročnost:

G


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti