Randova 451, Dobřichovice

Prodej prvorepublikové vilky v Dobřichovicích + 2 stavební pozemky (2800m2)


262 m2
7+kk
52 000 000 Kč


Představení nemovitosti

Prodej prvorepublikové, zděné, zateplené třípodlažní, vilky z 30.let minulého století v Dobřichovicích na unikátním rovinatém pozemku 2800m2, s možností rozdělení parcel na prodej vily s pozemkem 1000m2 a další dva stavební pozemky cca 900m2, které jsou v souladu s územním plánem města Dobřichovice a mají dovedeny přípojky na veškeré sítě na hranici pozemku. Součástí vily jsou další dvě bytové jednotky 2kk, 3kk s terasou.

Nemovitost nabízí flexibilní využití, sídlo společnosti, zázemí firmy, pronájem - v současné době objekt komerčně využíván - pronajímán mateřské školce.

Objekt se nachází v klidné rezidenční vilové čtvrti atraktivních a žádaných Dobřichovic, městě v okrese Praha-západ. Leží na obou březích Berounky, přibližně 23 km na jihozápad od centra Prahy a velmi oblíbené především pro blízkost neporušené přírody, veškeré občanské vybavenosti a rychlého spojení do centra elektrizovanou rychloželeznicí bez přestupu na Hlavní nádraží a Smíchovské nádraží. Z města vedou dále pravidelné autobusové linky do Prahy (Barrandov, Na Knížecí).

Přízemí tvoří 65metrový obytný prostor s flexibilním využitím (nyní v pronájmu dětské zařízení školka) a přímým vstupem na zahrady, sociální zázemí, toalety, sprchy, dále další samostatná toaleta, další pokoj se zázemím a odděleným vstupem ze zahrady, technická místnost s úložným prostorem, veranda a zádveří s přímým vstupem do zahrady. Schodiště do 1. patra nás zavede k nově vzniklým dvěma bytovým jednotkám (2kk, a 3kk s terasou a výhledy do zahrady.

Vybavení domu zahrnuje zcela novou střechu (4 roky po rekonstrukci), kompletní zateplení celého domu včetně podkroví, plastová okna. Vytápění zajišťuje plynový kondenzační kotel Protherm. Vlastní studna, dům je připojen na městskou kanalizaci a vodovod.

Klidná rezidenční oblast v pěší vzdálenosti od centra městečka Dobřichovic, které nabízí veškerou občanskou vybavenost. V Dobřichovicích funguje také státní mateřská a základní škola i ZUŠ, supermarket, pošta, lékárna a několik trendy bister a restaurací. Velkou přidanou hodnotou Dobřichovic je, od domu nedaleko vzdálená, železniční stanice Dobřichovice s přímým spojem do Prahy na Smíchovské nádraží a Hlavní nádraží. Cesta trvá pouhých 15-20 minut. Umožňuje tak pohodlné cestování do Prahy, ať už za prací nebo jinými účely. Velmi rychlá je i cesta na letiště a napojení na Pražský okruh. Dobřichovice jsou vyhledávanou lokalitou pro trávení volného času, nejen cyklostezky podél Berounky, které vyzývají ke krásným procházkám v přírodě, jízdě na kole a dalším sportovním aktivitám, ale i parkové prostranství, rozlehlé louky a další hřiště, kde mohou trávit svůj čas rodiny s dětmi. Dobřichovice jsou známé v pořádání mnoha kulturních a společenských akcí. Můžeme navštívit pravidelné farmářské trhy, vinařské slavnosti, výstavy, divadelní představení či festivaly.

Vila je v současné době komerčně využívána - pronájem školky.

Interiér 262m2, zastavěná plocha 234 m2, zahrada 451 m2, pozemek 685 m2 + možnost rozdělení na další dva stavební pozemky s přípojkami, které jsou v souladu s územním plánem města Dobřichovice.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA1566

Stav objektu:

velmi dobrý

Užitná plocha:

262,0 m2

Budova:

cihlová

Garáž:

Ne

Energetická náročnost:

G


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti