Korunní 810/104, Praha 10

Prodej bytu 4kk, 2 parkovací místa, sklep, Rezidence Korunní Dvůr


101 m2
4+kk
15 500 000 Kč


Představení nemovitosti

Prostorově velkorysý byt 4kk (101,74 m2) s dvěma parkovacími místy umístěný v 1. podlaží rezidenčního komplexu Korunní Dvůr s nonstop recepcí, ostrahou a společným upraveným vnitro blokem v oblíbené pražské čtvrti Vinohrady v žádané a oblíbené lokalitě přímo u zastávky tramvaje a v pěším dosahu stanice metra Flora.

Rezidence Korunní Dvůr je určena všem zájemcům o bydlení v Praze, kteří hledají moderně řešený a luxusní byt v samém centru Prahy, na Vinohradech. Luxusní charakter rezidence není dán jen její architektonickou kvalitou, provedením a výbavou, ale také lokalitou, která je svým klidem a intimitou v bezprostřední blízkosti centra města unikátem.

Prostornému bytu 4kk o celkové rozloze 101,74 m2 dominuje otevřený prostor obývacího pokoje s kuchyňským koutem a jídelnou, tři pokoje - ložnice se suite koupelnou, dětský pokoj, pracovna, dále koupelna se sprchovým koutem, vstupní hala se samostatnou toaletou.

Kompletní vybavení zahrnuje dřevěné podlahy, velkoplošná francouzská okna, vestavěné úložné prostory vyrobené na míru rakouské značky, luxusní designové osvětlení v celém bytě, nova kuchyňská linka s pracovní deskou vyrobenou na míru též rakouské značky, bezpečnostní dveře, interkom či vstup na čipovou kartu. Vytápění podlahovými konvektory se zdrojem tepla z centrální kotelny v domě.

Celková cena bytu zahrnuje veškeré vybavení uvedené ve fotodokumentaci, dvě parkovací místa a jeden prostorný sklep.

Rezidenční projekt v Korunním Dvoře ideálně vyjadřuje kosmopolitní povahu města a zároveň respektuje soukromí obyvatelů, kteří uvnitř naleznou dvůr s vodní plochou a zatravněné plochy s lavičkami.

Zajímavá nabídka prodeje tоhoto bytu nabízí flexibilní využití - zázemí firmy v kombinaci s vlastním bydlením. Zajímavá investiční příležitost zajišťující dlouhodobě stabilní výnos, vzhledem k silné poptávce pro české i zahraniční klientely po nájemních bytech v Rezidenci Korunní Dvůr v atraktivní lokalitě Královských Vinohrad.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA1565

Stav objektu:

velmi dobrý

Užitná plocha:

101,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

skeletová

Podlaží:

1. z 5

Sklep:

8,0 m2

Energetická náročnost:

G


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti