Křemencova, Praha 1

Prodej bytu 3+kk (162m2) se střešní terasou


162 m2
3+kk
19 800 000 Kč


Představení nemovitosti

Prodej podkrovního klimatizovaného bytu 3+kk (122 m2) se střešní terasou (35 m2), balkonem (5,3 m2), sklepem a panoramatickým výhledem, v posledním patře historického nárožního domu Praha 1.

Dispozici bytu tvoří zádveří se samostatnou toaletou, mimořádně prostorný světlý obývacího pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelnou a relaxační zónou s posezením a balkonem orientovaným do klidného vnitrobloku, hlavní ložnice s koupelnou a pracovna. Z obývacího pokoje se dostanete pomocí designového schodiště na střešní terasu poskytující absolutní soukromí.

V domě není výtah, ale může být vystavěn.

Byt poskytuje dostatek úložných prostor, kontrast dokonale provedených sádrových omítek a režného zdiva, kamenné a dřevěné podlahy, skleněné mozaiky atp.
Podlahové topení zajišťuje vlastní značkový plynový kotel. Prostor je nadstandardně tepelně i hlukově zaizolován. Výhledy na Pražský hrad, Petřín, budovu Národního divadla.

Byt je k dispozici zařízený, vybavení značkové, prvotřídní kvalita i design viz. foto.

Byt je umístěn v lokalitě se všemi službami, nedaleko Žofína, Náplavky, Tančícího domu, Střeleckého ostrova se skvělou dopravní dostupností (metro Karlovo náměstí nebo Národní třída, tramvaj Myslíkova, Lazarská, Karlovo nám. Národní divadlo, Národní třída)


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

VPE0023

Stav objektu:

velmi dobrý

Užitná plocha:

162,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

cihlová

Podlaží:

4. z 4

Energetická náročnost:

G


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.


Ing. Věra Pekárková

DALŠÍ NEMOVITOSTI MAKLÉŘE


CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti