Družstevní ochoz 1335/38, Praha 4

Byty Nusle - Družstevní Ochoz

Byt na prodej 2+kk, 61,5 m², balkon 2,3 m², sklep, Nusle


61 m2
2+kk
7 044 000 Kč


Představení nemovitosti

Prodej bytové jednotky k rekonstrukci o dispozicí 2+1, se nachází v 1. podlaží renovovaného domu. Podlahová plocha bytu nabízí 56,9 m², orientovaných na jižní, východní a severní stranu. K bytu náleží také sklepní kóje o výměře 2,3 m² a balkon 2,3 m². Celková plocha bytu je tedy 61,5 m².

Družstevní ochoz v pražských Nuslích nabízí klidné a příjemné bydlení v blízkosti přírody, a přesto s vynikající dostupností a bohatou infrastrukturou. Tato lokalita poskytuje dokonalou kombinaci klidného prostředí a různorodých možností pro každodenní život.

Dopravní dostupnost je jednou z klíčových výhod této lokality. V blízkosti se nacházejí zastávky metra, autobusů, tramvají a vlaků, což usnadňuje pohyb po městě. Rychlý přístup na Městský okruh a dálnice dává možnost snadného cestování autem.

V okolí Družstevního ochozu najdete širokou škálu občanské vybavenosti. Divadlo Na Jezerce, park Jezerka, obchody, nákupní centra, restaurace, kavárny, a mnoho dalších zajímavých míst zajišťuje rozmanité možnosti pro volnočasové aktivity a nakupování. Sportovní nadšenci ocení blízkost skateparku, cyklostezky, tenisových kurtů a dětských hřišť. Kromě toho jsou v dosahu i vzdělávací instituce, což činí tuto lokalitu vhodnou pro rodiny s dětmi.

Družstevní ochoz se tak stává nejen místem bydlení, ale i komunitním prostorem, kde se snoubí klid a pohoda s možností aktivního a společenského života.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

JVA0335

Stav objektu:

velmi dobrý

Užitná plocha:

61,5 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

cihlová

Podlaží:

1.

Energetická náročnost:

G


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti