Nademlejnská 1064/4, Praha 9

REZERVACE Prodej bytu 2kk (62m2), terasa, parkovací místo, sklep, Rezidence Kejřův Park


62 m2
2+kk
9 850 000 Kč
REZERVACE


Představení nemovitosti

REZERVACE Slunný, moderní byt 2kk (62m2) s nízkými měsíčními poplatky, komfortně prostorným parkovacím místem (XXL) v suterénu domu a sklepem (umístěným bezprostředně u parkovacího místa) v ceně, jižně orientovanou prostornou terasou s letním posezením a grilem, s mimořádnými výhledy do zeleně a na jezero, do korun mohutných stromů, umístěný v 6. nadzemním (posledním) podlaží domu v uzavřeném unikátním rezidenčním projektu Kejřův Park 2 (2014) s recepcí, 24 hodinovou bezpečnostní službou, podzemní garáží, privátním kinem, parkem s přímým vstupem do přilehlého prostranství přírodního parku Smetanka a dvou rybníků.

Úspěšný projekt Kejřův park představuje jedinečné a bezpečné bydlení uprostřed přírody a přitom snadno dostupné z centra města. Opravdu krásné místo pro celou rodinu. Kejřův Park v Praze 9 Hloubětíně je dnes již všeobecně znám jako jedno z nejpůvabnějších míst k bydlení. Jako lokalita, kde mohou Pražané toužící po příjemném a bezpečném životě obklopeném zelení najít klid k životu, opravdový domov.

Mimořádný genius loci zde navíc umocní rozsáhlý lesopark o rozloze 16 000 m2 se sítí cest i lesních pěšin a s novým moderním mobiliářem, který se nachází v bezprostřední blízkosti obytných budov a obyvatelé jej mohou využívat přímým vstupem z parku bytové rezidence.

Dispozici bytové jednotky zahrnuje otevřený koncept obývacího pokoje s kuchyní, jídelnou a přímým vstupem na prostornou terasu, dále 1 pokoj (ložnice), koupelnu, samostatnou toaletu a vstupní halu.

Do standardu vybavení patří dřevěné podlahy, dřevěná eurookna, bezpečnostní protipožární vstupní dveře (třídy 3) a centrální vytápění. Vybavení dále zahrnuje dvě klimatizační jednotky v každé místnosti, vestavěný nábytek zhotovený na míru, sedací soupravu, kuchyňskou linku se spotřebiči Bosch a Gorenje. Na prostorné terase s výhledy do zeleně je příjemné posezení s možností umístění grilu, v letních večerech dokonale splývá s okolní zelení. Kupní cena zahrnuje parkovací místo v suterénu domu a sklep a veškeré vybavení uvedené ve fotodokumentaci.

Atraktivní lokalita s mimořádnými příležitostmi k aktivnímu využití volného času. V okolí areálu vede nová cyklostezka, která je součástí celopražské páteřní sítě. Umožňuje spojení s centrem města i ostatními částmi Prahy. Nabízí mnoho příležitostí k projížďkám na kole, bruslích nebo k procházkám s kočárkem. V oploceném a střeženém areálu, který je přístupný pouze přes recepci, je k dispozici 3D kino, minigolf, park s rybníkem, písečnou pláží a molem, hřiště, pingpongové stoly, volejbalové kurty. Veškerá občanská vybavenost včetně mateřské a základní školy, lékařských služeb či obchodů je v pěším dosahu. Zastávka tramvaje a stanice metra v pěší vzdálenosti od domu, stanice metra Hloubětín je jednu zastávku tramvají či 10 minut pěšky.

Poplatky 5 222,- (voda, ohřev vody, topení, fond oprav, parkovací místo)
Interiér 52 m2, terasa 10 m2, sklep 6,0 m2

Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA1490

Stav objektu:

novostavba

Užitná plocha:

62,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

skeletová

Podlaží:

6. z 6

Sklep:

6,0 m2

Garáž:

Ne

Energetická náročnost:

G


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti