Strakonická 3363/2d, Praha 5

Nové byty Smíchov na prodej

Prodej bytu 5+kk, 237,5m2, Smíchov


237 m2
5+kk
Na dotaz
K nastěhování 4Q/2023, info o ceně u RK


Představení nemovitosti

Na východ orientovaný prémiový 5+kk v novém developerském projektu zaujme velkorysým prostorem a vzdušností i dvěma terasami, vířivkou a zelenou střechou.

Byt o rozloze 237,5 m2 je umístěn v šestém až osmém nadzemním podlaží a nabízí dech beroucí výhledy. Byt je typický absolutním dostatkem prostoru a soukromí pro všechny obyvatele a okouzlující zatravněnou terasou s vířivkou a venkovní kuchyní. V bytě vládne vzdušnost a sluneční paprsky ve všech místnostech. Obě terasy nabízí výjimečný výhled, jedna na protější Vltavu a Vyšehrad, druhá i do klidného vnitrobloku a na zelené svahy nedalekého Děvína.

Srdcem prvního patra velkolepého bytu je prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a se vstupem na terasu. Kromě něj se v prvním patře bytu nachází i prostorná vstupní hala, šatna, pracovna a koupelna. Celé první patro bytu obklopuje zatravněná terasa s vířivkou. V horním patře bytu se nachází 3 prostorné ložnice, dvě koupelny s toaletou, z nichž jedna je vybavena vanou, a komora. Z horního patra bytu vede vstup na druhou terasu s vířivkou a venkovní kuchyní.

Komplex Smíchov tvoří soubor domů s cihlovými fasádami a všudypřítomný industriální duch staré smíchovské zástavby se v něm citlivě mísí s originální architekturou, nejmodernějšími materiály, uměním i vlastními životy jeho obyvatel.

Kromě bydlení samotného nabídne nová čtvrť sevřená ulicemi Nádražní a Strakonická autonomní gastronomické centrum s autentickou a pohodovou jižanskou atmosférou, kde vznikne jeden z největších pražských foodmarketů. Domov zde najde i kultura a výtvarná scéna. Pětipatrová galerie v originální historické budově Varny totiž otevře dveře současnému umění. Na 4500 metrech čtverečních pak nový komplex nabídne i prostor pro supermarket a místní obchůdky či kavárny a součástí areálu bude také 642 parkovacích míst v podzemních garážích.

Součástí nového areálu bude i hravý a zelený vnitroblok s relaxační zónou či dětskými prvky. Lihovar nabízí unikátní koncept bydlení, které je v jeho pojetí každodenním společenským i kulturním zážitkem a okolní prostor se pak stává místem, jež otevírá dveře příběhům.

K nastěhování 4Q/2023. Napište si o brožuru, standardy a možnosti financování.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

JVA0188

Stav objektu:

ve výstavbě (hrubá stavba)

Užitná plocha:

237,5 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

smíšená

Podlaží:

6.

Energetická náročnost:

B


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti