Hanusova 62/17, Praha 4

Byty k rekonstrukci v ulici Hanusova

Prodej bytu 2kk (52 m²), ul. Hanusova


52 m2
2+kk
5 964 000 Kč


Představení nemovitosti

Prodej bytové jednotky před rekonstrukcí v 2. nadzemním podlaží nově zrekonstruovaného domu má praktickou dispozici 51,7 m² a podlahovou plochu 49,7 m². Orientovaná je na jih do ulice. Součástí bytu je vlastní sklepní kóje (2 m²). Všichni obyvatelé domu mohou navíc využívat rozlehlou společnou zahradu lemovanou vzrostlými stromy, která díky tomu nabízí dostatek soukromí. Bytová jednotka ve stavu před rekonstrukcí nabízí příležitost vytvořit si bydlení ve vlastním stylu, anebo ideální investiční byt.

Přímo v sousedství domu se nachází kulturní a technická památka, Michelské vodárny, která nese architektonický otisk slavného architekta Jana Kotěry. Tato historická památka přidává místu neopakovatelný charakter a estetický rozměr.

Co se týče dopravní dostupnosti, metro je dostupné pěšky během deseti minut. Stanice Budějovická nebo Pankrác poskytují snadné spojení do centra města a dalších částí Prahy. To znamená, že můžete pohodlně využívat všechny výhody života ve velkém městě, aniž byste ztratili výhody klidné a atraktivní lokality.

Celkově vzato, lokalita domu na Výšinách nejenže nabízí luxusní bydlení, ale také spojení s bohatým kulturním dědictvím a výbornými dopravními možnostmi, což z ní dělá jedno z nejžádanějších míst k bydlení v Praze.

Ihned k dispozici.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

JVA0256

Stav objektu:

před rekonstrukcí

Užitná plocha:

52,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

cihlová

Podlaží:

2.

Sklep:

2,0 m2

Energetická náročnost:

G


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti