Sokolovská 198/8, Jablonec nad Nisou

Prodej stavebního pozemku se stavebním povolením ( 1085m2), Dobrá Voda -Vrkoslavice


4 300 000 Kč
K jednání


Představení nemovitosti

Prodej krásného, jihozápadně orientovaného, slunného pozemku(1085,5 m2), s platným stavebním povolením, díky své poloze v mimořádně krásném a klidném prostředí Jizerských hor, obklopeného vzrostlými, jehličnatými stromy s úchvatnými, panoramatickými výhledy od Ještědského hřebenu přes celé Jizerské hory, vzdálené Krkonoše až po Černou Studnici v Dobré Vodě v Jablonci nad Nisou přesně v místní části obce Vrkoslavice u lesního porostu, v místě kde není téměř žádná zástavba, poskytujícího romantické prostředí na život, soukromí, pocit intimity a klid.

Na pozemku připojení na všechny sítě (přípojková skříň pro NN připojení). V místě elektřina, v dosahu plyn, vodovodní řád, kanalizace. Příjezd na pozemek po místní udržované komunikaci a příjezdové cestě.

Významným a cenným aktivem lokality je její ohraničení vzrostlými lesními porosty a existence mnoha vyhlídek a rozhleden.

Pozemek je pro svou atraktivní polohu zároveň zajímavý jako investiční příležitost pro podnikatelské záměry či aktivity. V krátké vzdálenosti Jablonec nad Nisou s kompletní občanskou vybaveností, sport, kulturu, odpočinek, vzdělání a další občanskou vybavenost. Výborná a rychlá dostupnost do Prahy. Pozemek je momentálně jako trvalý travní porost plochy smíšené krajinné.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA1858

Plocha pozemku:

1 058,5 m2

Energetická náročnost:

G


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.