Vysoký Újezd

Prodej novostavby RD 5+1, bazén, 240m2


189 m2
5+1
19 900 000 Kč


Představení nemovitosti

Možnost přenechání hypotéky s úrokovou sazbou 1,9 %.

Prodej novostavby , zateplené, nízkoenergetické (A) dvoupodlažní rodinné vilky na slunném rovinatém pozemku (890m2) v turbulentně se rozvíjející obci Vysoký Újezd okrese Beroun, která je součástí rezidenčního projektu Vysoký Újezd. Příjemný rezidenční projekt v zeleni navazuje na původní vesnici stejného jména a je ideálním bydlením pro všechny, kteří hledají klidný styl života v rychlém dosahu Prahy a veškerých služeb. 5 minut jízdy autem od nájezdu na dálnici D5 a 20 minut od nejbližší stanice metra.

Dispozici domu tvoří dvě podlaží - vstupní podlaží zahrnuje prostornou halu se zabudovanými šatními skříněmi, otevřený koncept obývacího pokoje s kuchyní, jídelnou a přímým vstupem na terasu a následně do zahrady s bazénem, inteligentním zavlažováním a akumulací srážkové vody. Dále je zde další pokoj (pracovna, pokoj pro hosty), samostatná toaleta. Technické zázemí domu. V prvním patře domu se nachází 3 ložnice a hlavní koupelna. Součástí hlavní ložnice je plně vybavená walk- in šatna se sen suit koupelnou. K domu náleží prostorná garáž a možnost dalšího venkovního parkování přímo na pozemku před domem.

Nadstandartní vybavení zahrnuje kompletně vybavenou kuchyňskou linku zhotovenou na míru a veškeré vybavení uvedené ve fotodokumentaci, nové vinylové podlahy. V celém 1.NP podlahové vytápění, v 2.NP podlahové vytápění a topné žebříky v koupelnách, v ložnicích radiátory. Vytápění je teplovodní. Zdrojem ohřevu topné a teplé užitkové vody je kondenzační plynový kotel s integrovaným zásobníkem TUV o výkonu 20,4 kW a zajišťuje zároveň podlahové vytápění. Na spotřebě elektrické energie pro osvětlení se podílí výhradně diody. Garážová vrata a brány na dálkové ovládání.
Vyhřívaný bazén se zastřešením. Jímka na dešťovou vodu s čerpadlem na zavlažování. Podružný vodoměr. Dům je napojený na vodovodní řád a městskou kanalizaci.

Výborná dojezdová vzdálenost a dálnice D5 umožňují být v centru Prahy za necelou půl hodinu. V obci je mš, zš, otevřena prodejna potravin Žabka, pizzerie Locale ,restaurace Papilio, kosmetický salon a fitko.

V dosahu atraktivní golfové hřiště a golfový resort Albatross Golf Reso. Hřiště bylo vybudováno podle návrhu předního golfového architekta Keitha Prestona. Každoročně golfový resort hostí nejprestižnější golfovou akci D+D Real Czech Masters, která je součástí PGA European Tour.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

MAM0004

Stav objektu:

novostavba

Užitná plocha:

189,0 m2

Budova:

cihlová

Garáž:

Ano

Energetická náročnost:

A


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.


Martina Malířová


CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti