Kréta 158, Terezín

Prodej rodinného domu (226m2), zahrada, Terezín - Nové Kopisty


226 m2
8+2
10 870 000 Kč
k jednání


Představení nemovitosti

Prodej samostatně stojícího prostorného rodinného, třípodlažního, cihlového domu (223m2 obytné plochy) s prostorným sklepem na slunném rovinatém pozemku (1310m2) s velkou, udržovanou zahradou se vzrostlou zelení s navozujícím pocitem soukromí pro rezidenty, terasou s místem pro letní posezení v rezidenční zástavbě obci Terezín - Nové Kopisty nedaleko Litoměřic.

Dům je zateplený, připojen na městský vodovod, kanalizaci a má na pozemku vlastní studnu.

Dispozice domu zahrnuje tři podlaží - vstupní podlaží - kuchyň, dva pokoje s přímým vstupem na balkon s výhledem do zahrady, samostatná koupelna, toaleta, zimní zahrada. 1.podlaží - otevřený prostor s kuchyní a jídelnou, prostorným obývacím pokojem, ložnice s výstupem na balkon. Samostatná špízka na potraviny na chodbě v 1.podlaží.
2.podlaží (podkrovní) zahrnuje dva prostorné pokoje, samostatnou koupelnu.

Vybavení domu: nová plastová okna, nové parapety, dřevěné podlahy, v koupelnách na podlahách dlažba, dřevěné repasované trámy v obou ložnicích ve 2.podlaží, zateplení, vytápění zajištuje plynový kotel umístěný v suterénu domu, kde je zároveň technické zázemí domu a místo pro pračku a sušičku. Na pozemku samostatná garáž. Parkování je možné na pozemku.

Dům stojí na dobře dostupném místě, v blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost, včetně škol, obchodů a veřejné dopravy. Do centra obce Terezín je to krátká vzdálenost, kde jsou k dispozici školy, obchody či lékařské služby. Terezín leží v rovinatém úrodném kraji, poblíž soutoku řek Labe a Ohře. V oblasti nazývané Terezínská kotlina. Okolní příroda nabízí dostatek možností pro pěší výlety a relaxaci. Město nabízí i sportovní vyžití – křižují se tady dvě cyklistické trasy. Jedna z nich vede podél toku Ohře a druhá trasa vede k toku řeky Labe s možností pokračování podél či proti toku Labe. Dále je tady golfové hřiště, paintball nebo možnosti pro sportovní rybolov.

Dům je ideální i pro vícegenerační rodinu, která ocení dostatek prostoru a možnost vytvořit si svůj vlastní domov dle svých představ.

Cestovní vzdálenost mezi Praha a Terezín je 62 km, což je doba cesty 00:48h.

Užitná plocha domu nabízí celkem 226,4 a pozemek má rozlohu 1310 m².


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA1733

Stav objektu:

dobrý

Užitná plocha:

226,4 m2

Budova:

cihlová

Garáž:

Ano

Energetická náročnost:

G


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti