Grafická 3365/7a, Praha 5

PRODÁNO. Prodej bytu 3kk, sklep, parkovací místo, možnost využívaní terasy, Neugraf, Smíchov


74 m2
3+kk
13 500 000 Kč


Představení nemovitosti

PRODÁNO.
Nový byt 3kk s parkovacím místem a sklepem v ceně, s možností využívání střešní terasy s neopakovatelnými výhledy na Prahu a s místem pro relaxaci, či berbecue s přáteli, v moderním nadčasovém pojetí v projektu Neugraf s wellnessem, v klidné rezidenční čtvrti oblíbeného Smíchova, přesto pár minut od centra.

Projekt Neugraf přináší koncept moderního, evropského bydlení. Základem je moderní uzavřený areál, jehož součástí je dvoupatrová recepce a nepřetržitá ostraha objektu. Neugraf v sobě ukrývá spojení stylové architektury s novodobými bytovými prvky, jejichž součástí jsou prostorné a velké střešní terasy plné zeleně s unikátními výhledy na panorama Prahy s možností letního posezení, případně místem pro barbecue s přáteli, kde každý den zapadá slunce nad Prahou, a kde najdete vnitřní klid v rušném městě. Celý projekt se nese v syrové eleganci navazující na industriální minulost budovy.

K dispozici je parkovací stání s možností dobíjení elektromobilu, 24/h recepce s ostrahou, soukromé wellness, terasovitá střecha, vnitřní zahrada plná zeleně, kavárna, společná prádelna a coworkingové centrum.
Dispozice zahrnuje vstupná chodbu, otevřený koncept obývacího pokoje s kuchyní, dvě ložnice, dvě koupelny z nichž jedna s vanou. Komora. Parkovací místo, sklep.

Nadčasové vybavení podtrhuje vysokou úroveň bydlení. Dubová podlaha, velkorysá, velkoformátová dřevěná okna s izolačními skly, elegantní dveře, moderní koupelny s velkoformátovými obklady a keramickou matnou dlažbou, dřevěné plné, bezfalcové dveře, jednokřídlé bezpečnostní vstupní dveře, klimatizace, rekuperace, ovládání domácnosti přes LCD panel, kamerový zabezpečovací systém napojený na recepci objektu, bytový videotelefon.

Mimořádná poloha bytové rezidence Neugraf v ulice Grafická na pražském Smíchově nabízí pestrou občanskou vybavenost - restaurace, trendy bistra, bary obchody na dosah, nechybí divadla, kavárny, hudební kluby a jim podobná zařízení. Sportovní vyžití nabízejí sportovní kluby, spolky, hřiště, ale i zelené plochy, mezi které jednoznačně patří Mrázovka, Park Sacré Coeur a Husovy sady v minutové vzdálenosti od rezidence.
Spojovací lávka přímo z obchodního centra Nový Smíchov vede do parku Sarcé Coeur, přes který dojdete až do NEUGRAFu.
Výtečná poloha zajišťuje mimořádně výhodné dopravní spojení a napojení ve všech segmentech dopravy (metro, tramvaj, bus, napojení na Pražský okruh, výjezd na letiště Václava Havla apod.).

Zajímavá investiční příležitost zajišťující dlouhodobě stabilní výnos, vzhledem k silné poptávce pro české i zahraniční klientely po nájemních bytech v moderních bytových rezidencích v atraktivní lokalitě Smíchova.

Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti) - bude doplněno


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA1370

Stav objektu:

novostavba

Užitná plocha:

74,5 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

skeletová

Podlaží:

5. z 7

Sklep:

6,0 m2

Energetická náročnost:

G


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti