Mánesova, Praha 2

Projekt byty Mánesova 78

Prodej komerčního prostoru 2+1, 105,7 m2, Projekt Mánesova


Na dotaz
Neplatíte provizi


Představení nemovitosti

V současné situaci nabízíme běžné prohlídky s rouškou a rovněž zajišťujeme videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.

Luxusní, zcela nový komerční prostor 2+1 (105,7 m2) umístěný v Praze na Vinohradech, v prestižní a žádané lokalitě v Mánesově ulici, v minutové vzdálenosti od nám.Jiřího z Poděbrad. Nový komerční prostor s přímím přístupem z ulice se hodí jako obchodní prostory nebo kanceláře, nachází se v secesním činžovním domě po kompletní, nákladné rekonstrukci s důrazem na zachování původních prvků s výtahem, umístěný v 2. přízemní podlaží. v oblíbené pražské čtvrti Královské Vinohrady, v ulici Mánesova. Atraktivní lokalita v dochozí vzdálenosti od oblíbeného náměstí Jiřího z Poděbrad se stanicí metra a tramvajovými spoji, s veškerou občanskou vybaveností v blízkém okolí.

Tato žádaná rezidenční lokalita pražských Vinohrad disponuje veškerými službami a výborným spojením MHD do centra Prahy. Jen pár kroků od velmi klidné polohy bytu se nachází nepřeberné množství stylových bister, kaváren a restaurací, populární tradiční bio trh na náměstí Jiřího z Poděbrad, velký výběr školek, škol, divadlo Na Vinohradech a v pěší vzdálenosti Riegrovy sady.

Jedná se o zajímavou investiční příležitost zajišťující stabilní výnos, vzhledem k silné poptávce pro české i zahraniční klientely po nemovitostech k pronájmu této atraktivní lokalitě Královských Vinohrad.

Kolaudace 4. kvartál 2020, prohlídky možné u dokončených bytů.

PENB - G (nedodáno majitelem)


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

SASA0004

Stav objektu:

velmi dobrý

Užitná plocha:

105,7 m2

Budova:

cihlová

Podlaží:

1. z 8

Garáž:

Ne


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti