Karla Engliše 3211/1, Praha 5

Exkluzivní obchodní prostor na Andělu 100m2, rohový, bezbariérový vstup z ulice.


Na dotaz
info o ceně v RK


Představení nemovitosti

Pronájem obchodního prostoru ve skvělé lokalitě Anděl. Rohový prostor přístupný z ulice s celoprosklenými výklady se nachází v reprezentativní budově s nadčasovým designem. Dům je na křižovatce pěší a automobilové dopravy, tím je zajištěna velká fluktuace osob a perfektní místní reklama. Výborná dostupnost lokality automobilovou (parkování na ulici, parkovací dům 100m) i veřejnou dopravou (metro, tram, bus, autobusové nádraží). Lokalita má i perfektní prognózu budoucnosti, kdy se stane spojnicí Andělu a nově vznikající rezidenční čtvrti Smíchov City.

Obchodní prostor byl využíván jako pobočka banky, stejný subjekt po 16 let. Nejlépe hodnocená pobočka v ČR. Nyní je obchodní prostor 84m2 rozdělen a velkou halu a tři samostatné kanceláře, v zázemí se nacházejí dvě toalety, kuchyňka šatna a servrovna. Prostor je však velmi flexibilní pro nové rozvržení.

Ve vstupu, na toaletách a kuchyňce je dlažba, v ostatních prostorách zátěžový koberec. Topení a ohřev TUV je zajišťován vlastním elektro kotlem.

Energetická náročnost budovy: C (úsporná)


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

OSK0060

Stav objektu:

velmi dobrý

Užitná plocha:

100,0 m2

Budova:

skeletová

Garáž:

Ne

Energetická náročnost:

C


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti