Malá Štupartská 634/7, Praha 1

Pronájem reprezentativních kanceláří 354 m2 Praha 1 - Staré Město


99 000 Kč za měsíc
Cena nezahrnuje poplatky a DPH, neplatíte provizi.


Představení nemovitosti

V současné situaci nabízíme běžné prohlídky s rouškou a rovněž zajišťujeme videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.

Hledáte unikátní prostor pro Vaši kancelář či sídlo firmy v historickém centru Prahy? Nabízíme Vám pronájem reprezentativních klimatizovaných kancelářských prostor o rozloze 354 m2 ve druhém a třetím patře nádherné historické budovy ze 13. století v Praze 1. Velkorysý prostor s jedinečnou atmosférou v těsné blízkosti Staroměstského náměstí a náměstí Republiky. prošel renovací a disponuje čtyřmi průchozími kancelářemi ve druhém patře doplněnými o sociální zázemí (oddělená WC, kuchyňka a úklidová komora) a zasedací místností / kanceláří (100 m2) ve třetím patře. K dispozici trezor a prostor k archivaci dokumentů / skladování materiálů. Vybavení: dubové parkety na podlahách, možnost napojení na PCO, počítačová síť s 200 mgb kabely, samostatné elektroměry. Objekt je vytápěn plynem (plynová kotelna rovněž po čerstvé rekonstrukci). Možnost umístění sídla společnosti na adrese. V budově je k dispozici recepce v pondělí až pátek od 8:00 do 18:00 a služby správce 3 dny v týdnu dopoledne, nebo dle dohody.

Cena pronájmu: 99.000 Kč měsíc, plus zálohy za služby (voda, elektřina, plyn, recepce, správce): 35.000 Kč/měsíc, plus DPH. Provizi neplatíte. K dispozici okamžitě.

Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti).


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

DDO0275

Stav objektu:

velmi dobrý

Užitná plocha:

354,0 m2

Budova:

kamenná

Podlaží:

3. z 3

Garáž:

Ne


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.


Ing. Diana Dobálová


CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti