Šafaříkova, Praha 2

Prodej kancelářských prostor, Praha - Vinohrady, Šafaříkova


16 000 000 Kč


Představení nemovitosti

V současné situaci nabízíme běžné prohlídky s rouškou a rovněž zajišťujeme videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.

Prodej zrekonstruovaných kancelářských prostor s dvoupatrovou dispozicí, s výlohou a vchodem z hlavní ulice v atraktivní části oblíbených Vinohrad, v přízemí rohového secesního domu po kompletní rekonstrukci, během níž byla pečlivě zrestaurována původní fasáda i interiéry domu, v minutové vzdálenosti od náměstí I.P.Pavlova, nám. Míru, Riegrových i Havlíčkových sadů.

Prostory o dvou podlažích o celkové výměře 150 m2 a díky přímému vstupu z hlavní ulice nabízejí flexibilní využití, možné jednotku využívat pro obchodní prostory , ale zároveň jsou ideální pro sídlo a zázemí společnosti, kancelářské prostory. Působivý interiér s klenutými stropy v suterénu a odhalenými cihlovými zdmi je vytápěn podlahovým topením. Na podlaze designová dlažba v antracitovém odstínu.

Vybavení: původní repasované stropy v interiéru přízemí, podlahové topení, samostatná toaleta, sprchový kout, telefonní přípojka, kotel na teplou vodu, wifi,osvětlení celého prostoru, lité podlahy, v suterénu designová dlažba,

Žádaná a prestižní rezidenční lokalita v docházkové vzdálenosti do centra, s veškerou vybaveností v místě, školy, školky, výtečné restaurace, kavárny, bistra. V blízkosti je významný pražský pětihvězdičkový boutique hotel Le Palais s vynikající gastronomií.

v současné době prostor pronajatý na tři roky. Nájemce přechází na nového vlastníka.

V minutové pěší vzdálenosti zastávka tramvaje 3 minuty, stanice metra linky C i A, ke stanici metra I.P.Pavlova a také Náměstí Míru. Pár minut od oblíbeného parku Folimanka a Grébovka.

Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA0801

Stav objektu:

velmi dobrý

Užitná plocha:

150,0 m2

Budova:

cihlová

Podlaží:

1. z 5

Garáž:

Ne


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.



CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti