Na strži 1702/65, Praha 4

Pronájem obchodních prostor v City Empiria - 25NP / 121m2 (157m2)


15 EUR za m2


Představení nemovitosti

Nabízíme pronájem obchodních prostor/ kanceláří od 79m2 do 900m2 v jedné z nejvyšších budov v Česku - City Empiria. Prestižní sídlo pro firmy v atraktivní lokalitě Pankrác na křížení budoucího metra D s linkou C a přímým nájezdem na severojižní magistrálu. 104 metrů vysoká City Empiria s celoskleněnou fasádou, která zajistí přísun maxima denního světla, nadchne svým neomezeným výhledem z oken, pohled do dálky navíc napomáhá uvolnit unavené oči od monitoru.

Prostory: 121m2 s možností rozšíření na 150m2. Prostory nyní členěny na průchozí kanceláře, kuchyňka, toalety.
Dispozice prostor lze změnit dle požadavků nájemce. Pokud Vám nevyhovuje tento prostor, nabízíme ještě další až do pronájmu celého patra 900m2.
Osvětlení je zabudované v podhledech, optické kabely podél oken nebo kabeláž vrchem, 8 vysokorychlostních výtahů a 1 zásobovací

Nepřetržitý provoz s profesionálním personálem 24/7, sofistikovaný systém správy a řízení, kartový nebo čipový systém vstupu a evidence, bezbariérový přistup.
Možnost regulace topení, větrání i klimatizace, protipožární sprinklery na patrech, pokročilé zabezpečovací systémy EZS, EPS, CCTV.

Budova je po rekonstrukci a nabízí mimo jiné moderní konferenční centrum, vlastní stravovací zařízení, restauraci, lékařskou ordinaci.

Budova je těsné blízkosti OC Arkády Pankrác a České Pošty, v okolí je množství restaurací, sportovních zařízení ( beachklub Pankrác, atletický stadion Na Děkance...), centrální park a park Kavčí hory.

Dostatek parkovacích míst pro nájemce s přímým nájezdem + zdarma parkování pro návštěvy.

Nájem: 15EUR/m2 plus služby 160Kč/m2.

Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena majitelem)..
V současné situaci nabízíme běžné prohlídky s rouškou a rovněž zajišťujeme videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, Messenger, Skype atd.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

GAB0125

Stav objektu:

velmi dobrý

Užitná plocha:

121,0 m2

Budova:

smíšená

Podlaží:

25. z 27

Garáž:

Ano


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti