Korunní 810/104, Praha 10

Prodej 4kk, 2 parkovací místa, sklep, Rezidence Korunní Dvůr


15 500 000 Kč


Představení nemovitosti

Prostorově velkorysý byt 4kk (101,74 m2) s dvěma parkovacími místy v přízemí rezidenčního komplexu Korunní Dvůr s nonstop recepcí, ostrahou a společným upraveným vnitro blokem v oblíbené pražské čtvrti Vinohrady v žádané a oblíbené lokalitě přímo u zastávky tramvaje a v pěším dosahu stanice metra Flora. Díky vyhledáváné lokalitě a ideálního umístění v přízemí a s možností vybudování sídla společnosti, kanceláře.

Rezidence Korunní Dvůr je určena zájemcům o kancelářské prostory v Praze, kteří hledají moderně řešený prostor v samém centru Prahy, v atraktivní lokalitě na Vinohradech s výtčenou dostupností do centra, zastávka tramvají přímo před rezidencí, stanice metra Flra v minutové pěší vzdálenosti.

Prostoru 4kk o celkové rozloze 101,74 m2 dominuje otevřený prostor obývacího pokoje s kuchyňským koutem a jídelnou, další tři místnosti - dvě koupelny, vstupní hala se samostatnou toaletou zvlášť.

Kompletní vybavení zahrnuje dřevěné podlahy, velkoplošná francouzská okna, vestavěné úložné prostory vyrobené na míru rakouské značky, luxusní designové osvětlení v celém bytě, nova kuchyňská linka s pracovní deskou vyrobenou na míru též rakouské značky, bezpečnostní dveře, interkom či vstup na čipovou kartu. Vytápění podlahovými konvektory se zdrojem tepla z centrální kotelny v domě.

Celková cena bytu zahrnuje veškeré vybavení uvedené ve fotodokumentaci, dvě parkovací místa a jeden prostorný sklep.

Bytová jednotka je kolaudována jako byt, rekolaudace na nebytový prostor možná.

Rezidenční projekt v Korunním Dvoře ideálně vyjadřuje kosmopolitní povahu města a zároveň respektuje soukromí obyvatelů, kteří uvnitř naleznou dvůr s vodní plochou a zatravněné plochy s lavičkami.

Zajímavá investiční příležitost zajišťující dlouhodobě stabilní výnos, vzhledem k silné poptávce pro české i zahraniční klientely po nájemních bytech v Rezidenci Korunní Dvůr v atraktivní lokalitě Královských Vinohrad.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA1175

Stav objektu:

velmi dobrý

Užitná plocha:

101,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

skeletová

Podlaží:

1. z 5

Sklep:

8,0 m2

Garáž:

Ano


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti