Barrandovská, Praha 5

Pronájem vily na Barrandově, 1.000 m2, Barrandovská, Praha 5-Barrandov


185 000 Kč za měsíc
plus provize RK


Představení nemovitosti

V současné situaci nabízíme běžné prohlídky s rouškou a rovněž zajišťujeme videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.

Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu výjimečnou nemovitost, krásnou funkcionalistickou vilu z roku 1930 od architekta Vojtěcha Krcha. Původní urbanistický koncept Barrandova vznikl z iniciativy bratrů Ivana a Václava Havlových a byl dílem architekta Jaroslava Fragnera. Vilu si nechal postavit pan Dominik Dlouhý pro svoji rodinu, který v roce 1939 odešel do exilu. Po roce 1948 patřila vila Barrandovským filmovým ateliérům.

Rozlehlá vila je tvořena čtyřmi podlažími o celkové podlahové ploše 1.000 m2. V prvním podlaží se nachází vnitřní nerezový bazén s východem na spodní terasu. Ve druhém podlaží je nová prostorná kuchyň s výtahem pro jídlo a dalšími luxusními spotřebiči, technické místnosti a moderní plynová kotelna. Další dvě podlaží jsou obytná, prostorná a velkolepá. Čítají několik ložnic, koupelen, obývací pokoje, pracovny, jídelnu a další. Z každého podlaží jsou vstupy na prostorné terasy s jedinečným výhledem na Vltavu, Branický pivovar a Vyšehrad. Vila prošla velmi nákladnou rekonstrukcí.

Vhodné jako reprezentativní sídlo společnosti tak i na bydlení.

Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

RAD0163

Stav objektu:

velmi dobrý

Užitná plocha:

1 000,0 m2

Budova:

cihlová

Garáž:

Ano


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti