Za starou poštou 82, Senohraby

Prodej vily 609 m², pozemek 6.235 m² ulice Za Starou poštou, Senohraby


56 000 000 Kč


Představení nemovitosti

V současné situaci nabízíme běžné prohlídky s rouškou a rovněž zajišťujeme videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.

Čtyřpodlažní moderně vybavená a dokonale zrekonstruovaná vila s užitnou plochou 609 m2 v klidné obci Senohraby, která se nachází uprostřed krásné přírody nad řekou Sázavou s perfektní dostupností do Prahy. Jedno z nejoblíbenějších golfových hřišť v Česku, golf resort Pyšely, je vzdálené pět minut jízdy autem.

Každé patro této nemovitost je unikátně dispozičně řešené a poskytuje dostatek prostoru pro individuální využití podle Vašich představ. Nemovitost prošla opravdu rozsáhlou a pečlivou rekonstrukcí a přestavbou, během které došlo k rozšíření užitných prostor a celkové modernizaci.

Suterénu domu je samostatná wellness zóna s nově vybudovaným bazénem s mozaikou, saunou, barem a koupelnou. V přízemí domu se nachází ložnice s šatnou a koupelnou, posilovna, prádelna a ještě jedna koupelna. V prvním patře domu je obývací pokoj, jídelna, kuchyně, koupelna a krásný balkon. Moderně zařízené podkroví má skvěle vybavenou kuchyň, dále je zde obývací pokoj, dvě ložnice a koupelna.

Na pozemku jsou dále vybudované dvě samostatné garáže, celkem šest parkovacích stání. Nad jednou z garáží je samostatná konferenční místnost.

Tato nemovitost je vhodná jak k bydlení, tak k využití na komerční účely.

Energetická náročnost budovy G- nebyla sdělena majitelem nemovitosti.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

PKC0021

Stav objektu:

velmi dobrý

Užitná plocha:

609,0 m2

Budova:

cihlová

Garáž:

Ano


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.


Ing. Petr Kocík

DALŠÍ NEMOVITOSTI MAKLÉŘE


CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti