Hotely a penziony na prodej - Řecko, Chalkidiki

ŘECKO - HOTEL NA PRODEJ, KRÁSNÉ CHALKIDIKI


580 m2


1 690 000 EUR
včetně právnického servisu a deligačních služeb


Představení nemovitosti

V současné situaci nabízíme běžné prohlídky s rouškou a rovněž zajišťujeme videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.

Vaší Fantastická příležitost pro investice a zároveň bydlení, jako v Ráji. Řecko - Chalkidiky.
Hotel na malebném ostrově mezi druhým a třetím „prstem“ slavných a kouzelných Chalkidik.

Chalkidiky je oblast v severním Řecku známá svými vyčnívajícími poloostrovy husto pokryty středomořskými lesy, které ustupují písečným plážím v chráněných zátokách.

Velkolepý pozemek o rozloze 6 akrů (6.000m2) nabízí hostům hotelu dokonalé soukromí. Celková užitná plocha je 580 m2. Hotel má svoji tradici, stálé a každý rok i nové klienty, je zavedený, s vysokým ročním výnosem. Hotel disponuje 14 dvoupokojovými apartmány s kuchyní a 2 dvoulůžkovými pokoji bez kuchyně. Celkem 60 lůžek.

Dvoupatrová terasová budova. Spodní apartmány mají předzahrádku, horní terasu. Apartmány nabízejí svým hostům okouzlující prostředí, neomezený výhled na Egejské moře, jezero, kopce a zahrady. Hotel disponuje veškerým hotelovým vybavením, solárním ohříváním vody, TV, klimatizaci, parkováním a nábytkem.

K dispozici je také krásná zahrada, hřiště a venkovní společenský prostor pro grilování, snídaní.

Ostrov má bezproblémovou dopravu trajektem s intervalem po 20-30 minutách od ranních hodin až do pozdního večera v sezónní měsíce a taky v zimní s delším intervalem.
Dle svého klimatu, umožňuje poskytovat turistickou plážovou sezónu až 7 měsíců v jednom ročním období.

Pouhých 30m od nejlukrativnější pláže ostrova Alikes Beach s bílým hedvábným pískem a křišťálově čistým mořem. 1,5 km od centra vesnice ostrova a přístavu. Klidná a tichá lokalita plná zeleně s tradiční řeckou přátelskou atmosférou. Daleko od vysokých hotelových budov a hlučného ruchu velkých měst. Doslova ráj pro relax a odpočinek, ale zároveň pouhých 120 km od letiště v Soluni.

Rok výstavby 2007. Velice dobrý udržovaný stav.

Cena: 1.690.000 € včetně právnického servisu, tlumočení a doprovodu.
Cena neobsahuje notářský poplatek a daň s převodu.

V Řecku Vás doprovází naší kolegyně, která bude nejenom Vaším osobním makléřem, cestující osobně, ale taky Vaším průvodcem a investičním poradcem. Zajistí Vám veškeré konzultace, či jednání i jako tlumočník.

Zájemce se může spolehnout na veškerou podporu a pomoc od A do Z. Transfer z letiště, tlumočnický servis, překlady dokumentů, dopisování, jednání s úřady včetně finančních. Kompletní právnický servis a poradna jsou samozřejmostí.

Chalkidiki je poloostrov, který je součástí regionu Střední Makedonie v severním Řecku.
Toto místo je oblíbenou letní turistickou destinací od roku 1960, kdy lidé ze Soluně začali trávit letní dovolenou v pobřežních vesnicích. Od roku 1970, kdy se Řecko proslavilo čistým mořem a pohostinností místních obyvatel, se Chalkidiki stalo nejpřátelštějším a nejoblíbenějším místem celé Evropy.

Dnes je Chalkidiki jedním z nejznámějších míst pro letní dovolenou, nabízí návštěvníkům úžasné pláže, přírodní krásy, vinice, a samozřejmě jsou i kosmopolitní noční kluby a tradiční gastronomie.

Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

EMA0018

Stav objektu:

velmi dobrý

Užitná plocha:

580,0 m2

Budova:

cihlováCHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.