Lhota 1

Prodej penzionu (2872m2), pozemek (7964m2), bazén, stáje, Křivoklátsko


Na dotaz
info o ceně v RK


Představení nemovitosti

Prodej penzionu s možností flexibilního využití s užitnou plochou 2872m2 na rozlehlém pozemku (7964m2) postaveného ve stylu venkovského statku na místě bývalé zemědělské usedlosti v mimořádně malebné chráněné krajinné oblasti Křivoklátska, křivoklátských lesů nedaleko zámku Lány. Krásná a vyhledávaná lokalita pro pěší výlety a cykloturistiku nedaleko Prahy, 30minut autem.

Rozsáhlá nemovitost disponuje 4 budovami. Dvě dvoupodlažní budovy slouží k ubytování, je zde celkem 20 stylově zrekonstruovaných pokojů s klimatizací (3-6lůžkové), bezbariérové pokoje s ubytovací kapacitou pro cca 68-70 lidí. Nový zrekonstruovaný vinný sklep ve sklepních prostorech. Velká stylová restaurace s otevřeným krbem, barem, s klenbami s původním cihlovým zdivem, vybavenou kuchyní, technickým zázemím a sklady pro nápoje, suroviny, inventář, v uvedené budově se nacházejí dva zrekonstruované byty 2kk, 3kk s klimatizací včetně nového sociálního zařízení. Součástí penzionu je další budova pro ustájení koní (stáje) rozdělená do tří sektorů, technické zázemí pro stáje, dále jsou zde další tři byty 1kk, 2kk, 5kk. K dispozici velká, prostorná půda. Kamerový systém v celém objektu.

Nedílnou součástí objektu je stylové nádvoří s budovou se vstupní recepcí s krbem a společenským místem pro posezení. Bazén se slanou vodou o rozměrech 15 x 10 X 1,5 m, a brouzdaliště s vodou chlorovanou o rozměrech 2x 4m postupně se svažující do hloubky 80 cm. Parkování pro 15 až 20 automobilů.

Vytápění zajišťují tepelná čerpadla Toschiba, plynové kotle, elektrické bojlery na teplou vodu, všechny pokoje a byty jsou vytápěny čerpadlem vzduch - vzduch. Objekt je napojen na kanalizaci, vodovod. Budova s ubytováním skýtá možnost dalšího rozšíření (sauny, wellness, tělocvična, masáže).

Multifunkční penzion s veškerým zázemím a danými možnostmi nabízí zcela mimořádné flexibilní využití k rekreačním účelům, pořádání svateb, firemních akcí, školící centrum, případně i jako domov pro aktivní seniory (přilehlá příroda, venkovní bazén, meditační louka, venkovní i vnitřní prostory pro grilování a společenské akce, organizování přednášek, plně vybavená kuchyně), nebo sezonní bydlení pro rodiny toužící prožít aktivní léto (cykloturistika, výlety, pobyt v přírodě).

Místo je posazeno v půvabné zvlněné krajině křivoklátských lesů. Celá oblast láká k aktivnímu odpočinku na zdravém čerstvém vzduchu, k výletům, cykloturistice i sportování. V blízkém okolí je zámek Křivoklát, Lány, nedaleko Zbiroh, Žebrák a Točník, zřícenina raně gotického hradu Řebřík, barokní zámek Hořovice.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA1155

Stav objektu:

velmi dobrý

Užitná plocha:

2 872,0 m2

Budova:

cihlová

Energetická náročnost:

G


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.