Ke Kapličce, Dolní Břežany

Prodej vily (975 m2), pozemek 6.700 m2, Praha - západ, Dolní Břežany


975 m2
8+kk
56 700 000 Kč


Představení nemovitosti

V současné situaci nabízíme běžné prohlídky s rouškou a rovněž zajišťujeme videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.

Výjimečná, prostorově velkorysá vila 975 m2 k částečné renovaci na unikátním rovinatém pozemku 6.700 m2 v klidné části Dolních Břežan s výhledem na reliéf hlavního města s vnitřním bazénem, SPA a několika terasami i zahradním studiem. K vile náleží stavba odděleného objektu s technickým zázemí a parkovacími místy pro 4 velká auta. Díky svému umístění a velkorysosti prostoru je vila vhodná pro vybudování luxusního rodinného sídla, vlastní vícegenerační důstojné bydlení nebo pro reprezentativní sídlo firmy s rychlou dostupností do centra metropole.

Dispozice 8kk zahrnuje dvě podlaží, suterén, půdní prostor, tři terasy a balkon. Dominantou přízemí je okázalá vstupní hala s mramorovým schodištěm, prostorný obývací pokoj s přímým výstupem nа velkou jižně orientovanou slunnou terasu s výhledy do okolí, pokoj pro relaxaci s posezením, další samostatný uzavřený pokoj s vlastním toaletou, dále prostorná kuchyně s jídelnou. Další pokoj pro hosty s příslušenstvím a samostatná bytová jednotka pro obsluhu domu.

Dispozice prvního patra je rozdělena na dvě části - dětskou - 3 velké pokoje s kompletním toaletním zázemím(každý pokoj disponuje koupelnu,toaletu, šatnou), v druhé části spací zóna pro rezidenty(hlavní ložnice se sen suit koupelnou, další koupelna s vanou, šatna a relaxační salonek. Další jihozápadně orientovaná prostorná terasa s výhledy a přímým výstupem z hlavní ložnice.

V rozlehlém suterénu relaxační zóna domu - mozaikový bazén, dvě sauny, fitness a další místnost s krbem, srdcem této části je prostorná hala s výstupem na letní terasu, barem s posezením a biliárem. Dále zimní zahrada se vstupem do zahrady.
Půda nabízí možnosti dalšího využití.
Dům je vhodný k částečné renovaci a nabízí široké spektrum flexibilního využití.rekonstrukci.

Obec Dolní Břežany má dobrou občanskou vybavenost s dobrou dostupností do centra. V obci vedou autobusové linky jedoucí na metro - stanici Kačerov. V obci Dolní Břežany nachází Základní škola a Mateřská škola Dolní Břežany, ZUŠ Harmony a Střední škola, základní škola a mateřská škola Da Vinci.
Též se zde nachází rostoucí síť služeb a obchodů – je zde prodejna Tesco Expres, dále mnohé restaurace a kavárny.

Energetická náročnost třídy: C


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA0621

Stav objektu:

velmi dobrý

Užitná plocha:

975,0 m2

Budova:

cihlová

Garáž:

Ano


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti