Smetanova, Hřebeč

REZERVOVÁNO RD Hřebeč 7+kk, jezírko, bazén, sauna, garáž


346 m2
7+kk
15 850 000 Kč


Představení nemovitosti

REZERVOVÁNO Samostatně stojící rodinná vila 7+kk s bazénem, saunou a samostatnou garáží v jedinečném romantickém přírodním prostředí obklopená zelení a krásnými výhledy do korun vzrostlých stromů na jihovýchodně orientovaném prostorném pozemku s krásnou udržovanou, rozlehlou zahradou s jezírkem, plnou vzrostlé zeleně na kraji lesíka v klidné lokalitě východně od Prahy, v zalesněné krajině na kraji přírodního parku Velkopopovicko. Centrum hlavního města je vzdáleno patnáct minut jízdy autem na nástupní stanici metra Zličín.

Dům je rozčleněn na dvě podlaží a podlažní suterén s wellness zónou. V prvním podlaží domu je prosklená vstupní hala se šatnou, dvě dětské ložnice a hlavní ložnice s en-suite koupelnou a přímým vstupem do zahrady. Dále koupelna s oknem, samostatná toaleta, šatna. Druhému podlaží dominuje velkorysý vzdušný a slunný prostor obývacího pokoje s plně vybavenou kuchyní a jídelnou se vstupem na velkou terasu s neopakovatelnými výhledy do zeleně, sklad potravin, samostatný pokoj - pracovna, samostatná toaleta. Dále navazující, funkčně oddělený prostor pro relaxaci, pracovna, samostatná toaleta. Interiér je přirozeně propojen s exteriérem, na obytný prostor domu a hlavní ložnici zvenčí těsně přiléhají vstupy do zahrady s jezírkem. Podzemní podlaží je využito k relaxaci. Samostatná bio sauna umožňuje jak suché, tak i vlhké sanování společně s květinovou aromaterapií. Odpočinková zóna vedle sauny s příjemným osvětlením jen umocňuje příjemnou relaxaci. Dále šatna s dostatkem úložných prostor, technické zázemí domu s prádelnou.

Nadstandardní vybavení domu zahrnují dřevěné podlahy, velkoformátová dlažba a obklady italské firmy Dolmen, francouzská okna s izolačními trojskly, skleněné portály Hellaplast, mramorové parapety, REVEL s deskovými radiátory, centrální vysavač Husky, mozaikový obklad v kuchyni individuálně dovezený na zakázku z Asie, kuchyňské spotřebiče zn. Baumatic, Liebherr, Gorenje, koupelnová sanita zn. Hansa, Hansgrohe, Duravit Starck, sprch. vana Kaldewei s protiskluzovou úpravou, interiérové designové dveře Prüm, v přízemí a na vstupních dveřích do zahrady nainstalovány venkovní bezpečnostní žaluzie na dálkové ovládání, bezpečnostní kamerový systém napojený na PCO, sauna Dyntar, videotelefon, plynový kotel Vailant. Obložení domu – bezúdržbová tropická dřevina. Parkování v prostorné dvojgaráži na pozemku domu s vjezdem z vnější komunikace. Krytý bazén od firmy Desjoyaux s úpravou slané vody a tepelným čerpadlem, jacuzzi, bio jezírko.

Malebná lokalita s plnou občanskou vybaveností a zároveň dobrou dostupností do centra Prahy - 15 minut jízdy autem na Zličín - je určena především pro vyznavače klidu, pohody a nerušeného odpočinku. V zahradě je zázemí pro grilování a relaxaci, včetně dětského koutku. Okolí přímo vybízí k dlouhým procházkám a návštěvám lesů. Výhodou je dobrá dojezdová vzdálenost do Kladna, kde je k dispozici veškerá občanská vybavenost (cca 5 km). Lokalita s plnou občanskou vybaveností v místě. V obci se nachází mateřská a základní škola, dětské hřiště, tenisové kurty, multifunkční hřiště, restaurace, obchody a pošta.

Interiér 225,95 m2, garáž 45 m2, terasy 25,4 m2, zastavěná plocha 252 m2, zahrada 856 m2, pozemek 1.108 m2.

Energetická náročnost budovy: D


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA0795

Stav objektu:

velmi dobrý

Užitná plocha:

346,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

cihlová

Garáž:

Ano


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti