Pevnostní, Praha 6

Prodej vily Na Ořechovce, Praha 6


470 m2
7+2
79 000 000 Kč


Představení nemovitosti

V současné situaci nabízíme běžné prohlídky s rouškou a rovněž zajišťujeme videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.

Samostatně stojící prvorepubliková vila ze 30.letech minulého století dle návrhu arch. Ladislava Čapka v neoklasicistním stylu. Arch. L. Čapek byl jedním z předních architektů podílejících se také na zástavbovém plánu Ořechovky. Původní vila je umístěna v prestižní vilové zástavbě Na Ořechovce na unikátním pozemku se vzrostlými stoletými stromy o rozloze 1.524 m2 v těsné blízkosti vyhledávaného přírodního parku Divoká Šárka a vynikajícím dopravním spojením do centra.

Stavba prošla částečnou rekonstrukcí - výměna střešní krytiny, rozvodů elektřiny, koupelen a plynového kotle. Navzdory rekonstrukcím, které probíhaly od roku 1988 až po současnost, je zachováno množství unikátních původních architektonických prvků - vnitřní dřevěné schodiště, původní špaletová okna, dveře, podlahy.

Dispozice vily o užitné ploše 471 m2 zahrnuje 4 podlaží:
1PP – 71 + 48 m2
1NP kancelář – 132 m2 + garáž 18 m2
2NP kancelář 135 m2
3NP kancelář 85 m2

Mimořádně prestižní a žádaná lokalita ve vilové čtvrti poskytuje snadný kontakt s přírodou a zároveň dosah veškerých služeb se snadnou dostupností do centra.

Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA0649

Stav objektu:

velmi dobrý

Užitná plocha:

470,0 m2

Budova:

cihlová

Garáž:

Ano


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti