Poděbradská , Dlouhopolsko

PRODÁNO Prodej rodinného domu 300 m2,pozemek 4900 m2 v obci Dlohopolsko okr. Nymburk


300 m2
7+1
6 200 000 Kč


Představení nemovitosti

V současné situaci nabízíme běžné prohlídky s rouškou a rovněž zajišťujeme videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.

PRODÁNO Nabízíme k prodeji velmi dobře udržovaný rodinný dům umístěný na pozemku o ploše 4.900 m2. Dům je umístěn nad mírným svahem, z obývacího pokoje s kuchyní je francouzskými okny (jižní orientace) nádherný výhled na rybník. Dům se nachází v menší obci 11 km od lázeňského města Poděbrady, 3 km od nájezdu na D11. Dům je dvougenerační, jedna část domu s dispozicí 3+kk (užitná plocha 105 m2) prošla před 10 lety kompletní rekonstrukcí. Zrekonstruovaná obytná část se skládá ze tří samostatných pokojů, koupelny, samostatného WC, chodby, komory a podkroví. Do podkroví je možné obytnou plochu rozšířit (připraveno). Na podlaze v pokojích je položena plovoucí podlaha v dekoru dřeva, v koupelně, WC a chodbě se nachází dlažba. Vytápění je řešeno podlahovým topení, akumulačními kamny a krbovou vložkou. Ohřev teplé vody je zajištěn boilerem.

Druhá část domu se samostatným vchodem a dispozicí 4+1 je v původním stavu.
Okolo domu je zpevněná plocha – základ pro terasu.
Z pozemku je krásný výhled na rybník a okolní přírodu. Na pozemku je vlastní studna a sklep. Dále se na pozemku nachází stodola. Část pozemku je osázena ovocnými stromy. Pozemek je vhodný případně k chovu domácích zvířat či zemědělskému využití nebo je možnost rozdělení pozemku na další parcely. Celý objekt je oplocen. Dům je vhodný k trvalému bydlení i pro rekreaci. Je možné ho využití i jako dvougenerační.
Velice klidné místo, krásná lokalita s krásnou zelení. V okolí vede mnoho cyklostezek. Golfové hřiště Poděbrady je vzdáleno jen několik kilometrů.

Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

RAD0149

Stav objektu:

velmi dobrý

Užitná plocha:

300,0 m2

Budova:

cihlová

Garáž:

Ne


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti