Ke Školce 587, Průhonice

Prodej vily Průhonice (426m2), bazén, terasy, garáž pro dva automobily


426 m2
6+kk
Na dotaz
info o ceně v RK


Představení nemovitosti

Luxusní dvoupodlažní designová vila 6kk (426m2) s bazénem, monolitické betonové konstrukce s nadčasovou architekturou s promyšleným systémem teras na jedinečném místě, prosluněném pozemku navozující maximální pocit soukromí s unikátními a dechberoucími, romantickými výhledy na Průhonický zámek obklopený krásným Průhonickým parkem v prestižní, klidné rezidenční lokalitě Prahy východ - atraktivních Průhonic. Vysoce žádané a populární Průhonice se nachází v okrese Praha-západ, necelých 6 km jihovýchodně od centra Prahy. Objekt domu je umístěný v uzavřeném areálu, vjezd rezidentům na čipovou kartu. Komfortní parkování pro 4 automobily zajišťuje prostorná garáž v přízemí domu a parkování na vyhrazeném parkovišti před domem pro rezidenty.

Dispozice minimalistické vily zahrnuje dvě podlaží domu se 2 ložnicemi, 2 koupelnami. Vstupnímu podlaží domu dominuje velkoryse prostorný otevřený koncept obývacího pokoje s prosklenými stěnami s unikátními a ničím nerušenými výhledy na Průhonický zámek a umožňující přímý výstup na prostornou jihozápadně orientovanou terasou s bazénem, dále samostatná kuchyň, špízka na potraviny, jídelna, relaxační a oddychová místnost s krbem. Prostorná koupelna s vířivou vanou a finskou saunou, toaletou a bidetem. První podlaží slouží jako oddychová část domu se 2 ložnicemi a přímým výstupem na letní terasu s posezením a výhledy na zámek a Průhonický park, další koupelna a toaletou. Šatna. Vstupní chodba, technická místnost. V domě je půda s další možností využití skladovacích prostor.

Vybavení domu zahrnuje kompletně vybavená kuchyňská linka, parkety, dlažba, alarm, satelitní TV připojení, vytápění zajišťuje plynový kotel, bazén se slanou vodou, filtrace, osvětlení, protiproud, na terase sprcha a místo pro letní relaxaci. Vinotéka. Garáž pro dva automobily.

Dům je kvalitně zateplen a díky slunné orientaci má velmi nízké provozní náklady. Stavba je napojena na obecní vodovod a kanalizaci.

Výjimečná nemovitost s vyváženou funkční a estetickou kvalitou, která svými parametry splňuje vysoké nároky na luxusní bydlení v prestižní čtvrti Průhonic s unikátními a neopakovatelnými výhledy, v blízkosti kompletní občanské vybavenosti.
V rychlé dojezdové vzdálenosti jsou školy (od jeslí po střední) a další občanská vybavenost, obchody, vybrané restaurace, bary, cukrárna. Cesty autem usnadňuje rychlé napojení na dálnici D1 a Pražský okruh. Spojení s centrem je snadné díky autobusovým spojům. MHD zajišťují autobusy, cesta k autobusové zastávce od domu trvá cca 3 minuty pěší chůzí - s následnou dostupností na metro (stanice Opatov). Umístění vily v klidné, bezpečné rezidenční čtvrť zpříjemňuje blízkost krásného Průhonického Parku (vstup do parku 3 minuty od domu).


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA1385

Stav objektu:

velmi dobrý

Užitná plocha:

426,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

cihlová


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti