Na Veselou 909, Beroun

Rodinný dům v golfovém resortu Beroun


270 m2
5+kk
20 900 000 Kč


Představení nemovitosti

Luxusní rodinný dům 5kk s užitnou plochou 270 m2 v Rezidenci Golf Beroun. Dům je vystavěn přímo na mistrovském 18jamkovém golfovém hřišti v uzavřeném areálu, ve kterém můžete využívat veškeré služby. Rezidenční projekt Golf Beroun se nachází v krásné kopcovité krajině na rozhraní chráněných krajinných oblastí Českého krasu a Křivoklátska, pouhých 10 minut od Prahy.

Hlavní dominantou tohoto domu je obývací pokoj s francouzskými okny, ze kterých je nádherný výhled na golfové hřiště a okolní krajinu. Z obývacího pokoje je přímo vstup na terasu a zahradu. Dále se v přízemí domu nachází kuchyňský kout, jedna z ložnic, která je využívána jako pokoj pro hosty, vstupní hala, garáž a WC. Hlavní ložnice v prvním patře má vlastní balkon a koupelnu s vanou. Další dva pokoje v tomto patře využívají společný velký balkon a koupelnu se sprchovým koutem. V podkroví domu je vybudována pracovna a úložný prostor.

Rezidence Golf Beroun nabízí v rámci areálu nadstandardní služby, které užívají členové klubu zdarma. V hlavní budově je to wellness se saunou, fitness, venkovní bazén a driving range . Za zvýhodněných podmínek můžete využívat i restauraci a hotel.

Energetická náročnost budovy G-nebyla sdělena majitelem.

Na tento dům Vám rádi pomůžeme získat hypoteční úvěr za nejlepších podmínek na trhu.

V současné situaci nabízíme běžné prohlídky s rouškou a rovněž zajišťujeme videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

PKC0025

Stav objektu:

velmi dobrý

Užitná plocha:

270,0 m2

Budova:

cihlová

Garáž:

Ano


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti