Na návsi 18, Velké Přítočno

Rodinný dům s velkými komerčními prostory v těsném sousedství Kladna


431 m2
5+1
13 700 000 Kč
cena včetně právního a hypotéčního servisu


Představení nemovitosti

Rodinný dům (převážně 2. nadzemní podlaží domu) v kombinaci s podnikatelskými prostory (1. nadzemní podlaží) v těsném sousedství města Kladna (cca 1 km od Kladna) ve středu obce Velké Přítočno. Dům prošel kolaudací, nicméně venkovní fasáda ještě není zcela dokončena (zateplení).
Prostory určené k bydlení (celkem 198,55 m2 užitné plochy): v horním podlaží je prostorný obývací pokoj s velkým kuchyňským koutem a jídelnou s přímým vstupem na velikou terasu (66,64 m2) orientovanou na východ s krásným výhledem do kraje. Je tu možnost ještě další terasy (19,5 m x 3,2 m), třeba i jako zimní zahrady. Podlahová krytina v obývacím pokoji je dlažba, v ložnicích je lamino. Možnost vytápění obývacího pokoje je kromě centrálního plynového kotle i elektrickým podlahovým topením(na části plochy) a oboustranným krbem. V horním patře jsou dále tři ložnice s výhledem do zahrady a chodbou, zde je příprava přímého schodiště do zahrady. Koupelna s vanou a s WC a jedno samostatné WC, dále tři komory. V ložnicích je centrální topení radiátory. V mezipatře domu se nachází prostorná vstupní hala s chodbou, koupena se sprchovým koutem a WC , jedna ložnice s balkonem a schodištěm přímo do zahrady k zahradnímu jezírku - orientace západ.
Zahrada s bazénem se slanou vodou a protiproudem, jezírkem, automatickým zavlažováním a betonová plocha s přípravou na stavbu venkovní pergoly.
Komerční prostory (celkem 232,62 m2 užitné plochy s potenciálem dalšího rozšíření): 4 výrobní haly, 2 kanceláře se zázemím, úložné prostory - archiv s vestavěným policovým systémem uzavíratelný roletami na motorické ovládání , sprchový kout, 2x WC. Místností nad sklepem s úložnými regály, technické místnosti a sklep.
Parkovat zde může až 10 aut.
K dispozici je projekt (včetně stavebního materiálu) dalšího rozšíření komerční části.
Dopravní dostupnost: přímo z obce autobusové spojení do Kladna i do Prahy
Občanská vybavenost: přímo v obci prodejna potravin COOP, škola i školka, fotbalové hřiště s občerstvením, restaurace, bistro café...


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

JSA1612

Stav objektu:

velmi dobrý

Užitná plocha:

431,2 m2

Budova:

smíšená

Garáž:

Ano

Energetická náročnost:

G


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.


JUDr. Jaroslava Svejkovská

DALŠÍ NEMOVITOSTI MAKLÉŘE


CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti