Prodej rodinného domu 245 m2, pozemek 3335 m2

Žinkovy

Rekreační vila s velkou zahradou na Plzeňsku


245 m2
4+2
12 500 000 Kč


Představení nemovitosti

Moderní rekreační vila (dům) na Plzeňsku v blízkostí Novorenesančního zámku Žinkovy, jehož historie zasahuje hluboko do 12.století.

Poloha domu umožňuje nejenom bezbřehý relax, ale také vyžití ve velkém sportovním areálu, který se nachází v pěším dosahu. V centru vesnice se rozprostírá park a velký Žinkovský rybník.

V Žinkovech je dostačující občanská vybavenost pro pohodlné bydlení – mateřská škola, základní škola, lékař, pošta, restaurace, obchody, penziony a zámecké kongresové centrum s hotelem. Krásná lesnatá krajina je protkaná sítí turistických cest vhodných pro pěší i pro cyklisty. Od pradávna tato utajená příroda lákala svojí malebnou krásou mnoho významných českých osobností, umělců, akademických malířů a filosofů.

Známé město Nepomuk v blízkosti potěší svou architekturou každého příznivce historie. V okolí se též nachází Zámek Zelená Hora, naučná stezka či Městské muzeum.

Moderní novostavba z roku 2014 se skládá ze dvou obytných budov 100 m2 a 48 m2 s terasou 43 m2, dále je zde zahradní barové sezení s krbem a vinárnou 30 m2, garáž a zastřešené parkovací stání pro 3 auta. Vila je obklopena velkým pozemkem s dekorativní zahradou parkového stylu o výměře 3.335 m2. K domu je vlastní asfaltový příjezd.

Hlavní budova nabízí dispozici 3+kk s krbem, koupelnou, saunou, dvěma WC a technickou místností. Přilehlá samostatná budova s obytným podkrovím je určena pro hosty a k meditaci.

Stavba je moderně a funkcionalisticky řešená, která zároveň zapadá do tradičního prostředí, byly zde použity kvalitní přírodní materiály – dřevo a kámen.

Tepelné čerpadlo s topnou klimatizací pro nízkonákladovou údržbu domu – 1.600 Kč/měsíc. Vlastní voda z 30 m hlubokého vrtu. K nadstandardnímu vybavení patří sauna, vestavěné skříně, úložné prostory, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, francouzská okna, kompletně vybavená kuchyňská linka na zakázku. Dům se nabízí s nábytkem, který je v ceně. Po dohodě je možné nábytek vystěhovat.

Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)

ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

EMA0032

Stav objektu:

velmi dobrý

Užitná plocha:

245,0 m2

Budova:

cihlová

Garáž:

Ano

Vytisknout
detail

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.


CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.

Prohlédněte si další nemovitosti