Pod Parukářkou 2760/10, Praha 3

REZERVACE. Loftový byt 6+kk (321,9), terasa 65,6 m2, parkovací místo, Praha 3, Pod Parukářkou


289 m2
6+kk
68 500 Kč za měsíc
REZERVACE


Představení nemovitosti

REZERVACE.
Pronájem zajímavě řešeného loftového bytu 6+kk (321,6m2) s unikátní terasou (65,6m2) a neopakovatelnými výhledy na panorama Prahy je umístěn v 5. podlaží uzavřené bytové rezidence. Příjemná lokalita v klidné části Žižkova nedaleko parku Parukářka nabízí veškeré služby i blízkost centra. Moderní, prostorově velkorysý byt s přímým výstupem na vlastní terasu 100 m2 s jacuzzi ve 4. a 5. podlaží a orientací oken do vnitrobloku zajišťuje dokonalý klid, kontrastující s okolním živoucím centrem města.

Interiér dvoupodlažního bytu - vstupní hala, 4 prostorné pokoje, otevřený prostor obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou, dvě koupelny, jedna z nich s vanou, samostatná toaleta, 2 komory. Jeden z pokojů má vlastní balkon s posezením a orientací do vnitrobloku. Další patro loftu tvoří prostorný obývací pokoj s kuchyňkou a jídelnou a přímým výstupem na klenot tohoto bytu - exkluzivní 100 m2 terasu s jacuzzi, relaxačními lehátky, letním posezením, pergolou a naprosto unikátními výhledy na panorama Prahy.

K vybavení patří nová okna s izolačními trojskly, interiérové a exteriérové žaluzie v obývací části a jídelně, kompletní kuchyňská linka od italského výrobce včetně vinotéky a spotřebičů, klimatizace, bezpečnostní dveře, vinylové podlahy v dílcích, vestavěné skříně v prostoru haly a koupelna s moderní sanitou, hlavní koupelna z mramoru. Umístění loftu v posledním podlaží domu a příslušnost výhledů do zeleně parku Parukářka a unikátní privátní střešní terasa navozuje pro rezidenty pocit klidné a příjemné atmosféry v dosahu centra. Vytápění bytu zajišťuje centrální kotelna v domě. Cena nájmu zahrnuje parkovací stání v hlídaných podzemních garážích.

Rezidence je umístěna na kraji velkého parku Parukářka, který poskytuje prostor pro relaxaci, běhání, procházky. Zastávka tramvají s přímým spojením do centra je vzdálena v minutové pěší vzdálenosti, ještě blíže je autobusová zastávka (k přestupní stanici metra linek B a C Florenc trvá cesta 6 minut). Za cca 10 minut lze dojít pěšky ke stanici metra linky A Flora. Atraktivní lokalita a plnou občanskou vybaveností poštu, lékárnu, obchody včetně supermarketu, mateřskou i základní školu. V okolí nepřeberné množství restaurací, kaváren a trendy bister nebo také plavecký bazén a fitness centrum.

Rezidence je umístěna na kraji velkého parku Parukářka, který poskytuje prostor pro relaxaci, běhání, procházky. Zastávka tramvají s přímým spojením do centra je vzdálena v minutové pěší vzdálenosti, ještě blíže je autobusová zastávka (k přestupní stanici metra linek B a C Florenc trvá cesta 6 minut). Za cca 10 minut lze dojít pěšky ke stanici metra linky A Flora. Atraktivní lokalita s plnou občanskou vybaveností - pošta, lékárna, obchody včetně supermarketu, mateřská i základní škola. V okolí nepřeberné množství restaurací, kaváren a trendy bister nebo také plavecký bazén a fitness centrum.

Energetická náročnost G (nebyla sdělena vlastníkem budovy)


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA1700

Stav objektu:

velmi dobrý

Užitná plocha:

289,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

cihlová

Podlaží:

5. z 5

Sklep:

8,0 m2

Garáž:

Ne

Energetická náročnost:

G


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti