U Sluncové 666/12a, Praha 8

Prodej bytu 4kk, terasa, dvě parkovací místa, Sun Tower, Karlín


241 m2
4+kk
29 700 000 Kč


Představení nemovitosti

Reprezentativní a velkorysý prostor bytové jednotky 4kk (241m2) s terasou(v současné době využíváno jako kancelářské prostory) s ochozí terasou s neopakovatelnými výhledy, dvěma parkovacími místy a sklepem v ceně v umístěný v 11.podlaží unikátního projektu moderní výškové budovy ( 21podlaží) Sun Tower s mimořádnými výhledy, s výtahem až do bytu, dále s recepcí, 24hodinovu ostrahou Praze
v oblíbeném Karlíně.

Celoplošné prosklení s hliníkovými slunolamy a terasovitým ochozem po celém obvodu ztělesňuje novodobou, moderní architekturu. Atraktivní poloha v oblíbeném Karlíně a panoramatická prosklení pak nabízejí krásné výhledy na centrum města včetně jeho dominanty - Pražského hradu.

Skvělá poloha objektu zaručuje vynikající dostupnost městskou hromadnou dopravou, stanice metra. Metro Invalidovna je vzdálené jen asi dvě minuty chůze, díky čemuž je centrum města velmi rychle dostupné jak MHD, tak autem. Autobusové a tramvajové zastávky jsou v minutové pěší vzdálenosti vzdálenosti. Budova se svou velikostí a polohou stává novou dominantou čtvrti Prahy 8.

Prostorově okázalý a velkorysý prostor lze využít jako open plan, další samostatné pokoje nebo také kombinaci obou možností dohromady.

Vybavení zahrnuje klimatizační jednotku, centrální recepce, 24 hodinová ostraha budovy a přístup do budovy, otevíratelná okna a dveře s přímým vstupem na terasovitý ochoz s překrásnými výhledy na metropoli, vstup na čipové karty, internet.
Rezidentům je zde k dispozici finská a infra sauna.

Zajímavá investiční příležitost vzhledem k poptávce po nájemním bydlení, popřípadě pronájmu kancelářských prostor
v atraktivní oblasti Karlína s možností parkování v podzemních garážích v objektu.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA1455

Stav objektu:

velmi dobrý

Užitná plocha:

241,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

skeletová

Podlaží:

11. z 21

Garáž:

Ano

Energetická náročnost:

G


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti