Kačírkova 934/1, Praha 5

PRONAJATO!!! Luxusní byt 3+kk, 92 m2 pronájem, dvě terasy, 2 parkovací místa, sklep, Rezidence Waltrovka


92 m2
3+kk
35 000 Kč za měsíc


Představení nemovitosti

Pronajato!!! Luxusní a nadstandardně vybavený, slunný byt 3+kk s terasami (92 m2) s dvěma parkovacími místy a sklepem, velmi nízkými poplatky za provoz (3000,-měsíc) v 8.podlaží zcela nové nízkoenergetické (A) moderní bytové rezidenci Waltrovka umístěné v Praze 5.

REZIDENCÍ WALTROVKA kombinuje moderní svět funkčnosti, užitkovosti a služeb se zelení, pohodlím, komfortem a relaxací, zachovávající si charakter původní oblasti včetně několika historických budov a komunikace. Perfektně kombinuje výhody rezidenčního bydlení v klidu za Prahou s absolutní blízkostí centra města s veškerou občanskou vybaveností v místě.

Dispozice bytu 3+kk zahrnuje otevřený prostor obývacího pokoje s luxusní kuchyní a přímým vstupem na jihozápadně orientovanou terasu s panoramatickým výhledem na Walterovo náměstí a Vidouli s posezením, dvě ložnice, vstupní chodba se zabudovanými šatními skříněmi, prostorná koupelna, samostatná toaleta zvlášť, podlahové vytápění v koupelnách a na toaletě, další jihovýchodně orientovaná terasa s posezením. Na podlahách teras nejodolnější exotické dřevo Ipe a designové zábradlí z čirého skla, motorizované markýzy s výsuvným volánem pro větší pocit soukromí.

Kompletní, luxusní a nadstadardní vybavení zahrnuje kompletně vybavenou ( spotřebiče Siemens, Miele, Dunavox, Sharp ) kuchyňskou linku Hanák Interior Concept, v černém, lesklém designu, indukce StudioLine, kombinovaná parní trouba Siemens StudioLine, kombinovaná parní trouba Siemens StudioLine, pěti dveřová lednice s technologií plasmacluster, dvouzónová vestavná vinotéka Dunavox dubové parkety s povrchní olejovou úpravou, na stěnách autentické betonové stěrky, bezfalcové dveře v úpravě běleného dubu, vestavěné dubové skříně Hanák Interior concept, skleněné designové radiátory, skleněné designové vypínače a elektrické zásuvky, napínané podhledy v bílé saténové úpravě, gradientní full LED osvětlení a ambientní RGBW, nábytek z masivního kartáčovaného dubu. Videoasistent a systém inteligentní domácnosti TaHoma, větrné a teplotní čidlo, inteligentní termostatické hlavice topení a motorizované markýzy s volánem a otřesovým čidlem.

Cena nájmu zahrnuje kompletní vybavení bytu uvedené ve fotodokumentaci, dvě parkovací stání v podzemní garáži a prostorný sklep.

Součástí rezidenčního komplexu Waltrovka je supermarket, lékárna, soukromá poliklinika,
pošta, několik kaváren, cukrárna, restaurace a květinářství, mateřská školka, dětské hřiště,
park a venkovní posilovna.

Zajímavá investiční příležitost zajišťující dlouhodobě stabilní výnos, vzhledem k poptávce po nájemních bytech v rezidenčních projektech s parkovacím místem v místě v lokalitě Prahy 5.

PENB: G (energetický štítek nedodán majitelem nemovitosti).
V současné situaci nabízíme běžné prohlídky s rouškou a rovněž zajišťujeme videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA0888

Stav objektu:

velmi dobrý

Užitná plocha:

92,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

skeletová

Podlaží:

8. z 8

Sklep:

3,6 m2


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti