Praha 4

Příjemný byt 3+KK s terasou, Libuš


92 m2
3+kk
8 850 000 Kč
Včetně provize a právního servisu.


Představení nemovitosti

Nabízíme k prodeji světlý byt 3+KK o ploše 79 m2 s terasou 13 m2 a krásným volným výhledem směrem na Kunratický les, v 6. patře domu, který byl postaven v roce 2008 a je situován v městské části Libuš.

Byt je prostorný a prakticky řešený, jsou zde nadstandardně velké pokoje a velkou výhodou je úložná komora přímo v bytě. Převážně východní orientace zajišťuje dostatek světla, dům je zateplený a byt nemá vysoké náklady na provoz. V domě je možné využívat společnou kolárnu a kočárkárnu, jsou zde 2 výtahy.

Jedná se o dobře dostupnou lokalitu, zastávka autobusu směr Háje, Kunratice nebo Modřany, Zbraslav je přímo u domu, na zastávku busu směr Kačerov (113, 333) dojdete lehkou chůzí do 5 minut. V docházkové vzdálenosti je také plánována stanice metra D.
V blízkosti je několik školek a škol včetně mezinárodních, přímo u domu večerka, v okolí všechny další potřebné služby a obchody, Obchodní centrum Kunratice, pošta.

Bezproblémové parkování v okolí domu, možnost pronájmu garážového stání přímo v budově nebo v blízkém parkovacím domě (přes ulici). V blízkosti domu je čerpací stanice.
Blízký nájezd na D1 i městský okruh.

Financování pomůžeme zajistit, pro bližší informace kontaktujte makléřku.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

SSA1350

Stav objektu:

velmi dobrý

Užitná plocha:

92,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

cihlová

Podlaží:

6. z 8

Energetická náročnost:

C


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.


Ing. Sylvie Šindelková


CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti