Levského, Praha 4

REZERVACE Prodej bytu 3+kk, balkon, Praha 4 - Modřany


66 m2
3+kk
6 200 000 Kč


Představení nemovitosti

REZERVACE Jihovýchodně orientovaný moderní byt 3+kk po kompletní rekonstrukci v 6. NP. s balkonem, sklepem a krásnými výhledy do okolí Modřanské rokle. Lokalita nabízí atraktivní bydlení v otevřeném prostoru širokého údolí s výhledem na panorama zalesněných vrcholů na západě a také nedaleká přírodně chráněná oblast Modřanská rokle.

Kompletní občanskou vybavenost poskytuje nedaleké centrum starých Modřan se širokou sítí obchodů, supermarketem Billa a Albert, školami, poštou, poliklinikou apod.

Dispozice bytu tvoří otevřený prostor obývacího pokoje s plně vybavenou kuchyní v bílém moderním designu, dále 2 ložnice se vstupem na terasu, zrekonstruovaná koupelna s vanou, samostatná toaleta zvlášť, prostorná vstupní chodba. Sklep a komora.

Vybavení zahrnuje kompletně vybavenou kuchyňskou linku s lednicí, mrazákem, myčkou, mikrovlnou troubou. Dále jsou zde plovoucí podlahy, prostorné šatní skříně, v koupelně a na toaletě dlažba, velkoformátová okna s vnitřními žaluziemi, centrální vytápění. Vstup do domu na čip.

Předností lokality je rychlé dopravní spojení s centrem města tramvajemi 3, 17, 21 (v minutové pěší vzdálenosti od domu) i snadným přístupem pro automobilovou dopravu s napojením na komunikace do centra, na městský okruh a také výpadové trasy dálnic a rychlostních komunikací.

Nízké měsíční náklady na bydlení cca 2500,-Kč.

Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti).


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA0840

Stav objektu:

velmi dobrý

Užitná plocha:

66,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

panelová

Podlaží:

6. z 8

Sklep:

10,0 m2

Garáž:

Ne


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti