Korunní, Praha 10

REZIDENCE KORUNNÍ

Pronájem mezonetu 3+kk s terasou jako sídlo společnosti, firmy s dvěma parkovacími místy, Vinohrady


186 m2
3+kk
38 500 Kč


Představení nemovitosti

Pronájem vybaveného prostorného mezonetového bytu 3kk (140 m2) s dvěma parkovacími místy, sklepem s možností využití jako reprezentativního sídla společnosti, firmy situovaného ve 3. patře atraktivního bytového komplexu Rezidence Korunní Dvůr na Královských Vinohradech k okamžitému nastěhovaní. Cena nájmu je včetně vybavení dvou parkovacích míst a sklepa.

Rezidence Korunní Dvůr je určena všem, kteří hledají moderně řešený a luxusní prostor v samém centru Prahy, v luxusní bytové rezidenci na Vinohradech. Luxusní charakter rezidence není dán jen její architektonickou kvalitou, provedením a výbavou, ale také lokalitou, která je svým klidem a intimitou v bezprostřední blízkosti centra města unikátem.

Společenská zóna bytu je tvořena otevřeným prostorem obývacího pokoje s kuchyní, jídelním prostorem a výstupem po schodišti do 2 podlaží bytu s galerií a posezením, dvěma ložnicemi s en suite koupelnou a toaletou. Zbytek dispozice zahrnuje vstupní chodbu se zabudovanými šatními skříněmi, samostatnou toaletu.

Luxusní mezonet je vybaven, připraven k okamžitému nastěhování. Vybavení zahrnuje dřevěné podlahy, vlastní plynový kotel, novou pračku a sušičku, AMG, koupelnový nábytek s vanou, mozaikovou dlažbu a obklady v koupelně a na toaletě, plně vybavenou kuchyň v bílém designu se všemi spotřebiči a nádobím, jídelní kout s posezením pro šest osob, rozkládací pohovku s designovými křesílky v hnědém odstínu, TV stolek, dominantní schodiště v obývací části s výstupem do odpočinkové zóny bytu se dvěma ložnicemi, nové postele včetně nových matrací. Designové osvětlení a klimatizace v celém bytě, alarm.

Cena nájmu zahrnuje veškeré kompletní vybavení bytu uvedené na fotografiích a prostorný sklep.
Součástí ceny nájmu je parkování pro dva automobily v garážích v suterénu domu příslušných k bytu

Rezidenci Korunní Dvůr je spojení vysokých nároků na bydlení v luxusním privátním prostředí rezidence s recepcí s bezprostřední vzdáleností od centra metropole, v těsné blízkosti MHD, od nástupní stanice metra Flora, nákupních možností a mnoha restaurací a kaváren.

Nemovitost nabízí flexibilní využití - zázemí firmy v kombinaci s vlastním bydlením.
Stanice Metra Flora v minutové vzdálenosti, stanice tramvaje přímo před domem.

Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA0835

Stav objektu:

velmi dobrý

Užitná plocha:

186,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

skeletová

Podlaží:

4. z 5

Sklep:

6,0 m2


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti