Korunní 810/104, Praha 10

Prodej mezonetu 3kk, 2 parkovací místa, sklep Korunní


140 m2
3+kk
14 900 000 Kč
k jednání


Představení nemovitosti

Moderní klimatizovaný mezonet 3kk s galerií ve 4. podlaží zabezpečeného rezidenčního komplexu Korunní Dvůr s recepcí, s dvěma parkovacími místy, velkým sklepem v kupní ceně v podzemní garáži dostupné výtahem.

Atraktivní a mimořádně žádaná Rezidence Korunní v atraktivní lokalitě Vinohrad s parkově upraveným vnitroblokem střeží nonstop recepce a bezpečnostní služba, obyvatelé mohou využívat fitness centrum, dětské hřiště i kavárnu.s nonstop recepcí, ostrahou a společným upraveným vnitroblokem je umístěná v oblíbené a atraktivní pražské čtvrti Královské Vinohrady. Moderní bydlení v oblíbené Rezidenci Korunní je spojení vysokých nároků na bydlení v luxusním privátním prostředí rezidence s recepcí s bezprostřední vzdáleností od centra metropole, v těsné blízkosti MHD - stanice metra Flora, nákupních možností a mnoha restaurací a kaváren, necelých 10 minut pěší chůze je vzdálena stanice metra a náměstí Jiřího z Poděbrad s farmářskými trhy.

Rezidence Korunní Dvůr je určena všem zájemcům o bydlení v Praze, kteří hledají moderně řešený a luxusní byt v samém centru Prahy. Luxusní charakter rezidence není dán jen její architektonickou kvalitou, provedením a výbavou, ale také lokalitou, která je svým klidem a intimitou v bezprostřední blízkosti centra města unikátem.

Ve vstupní úrovni bytu se nachází otevřený koncept obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou, samostatná toaleta a vstupní chodba se zabudovanými šatními skřínemi. V patře jsou 2 ložnice, koupelna (vana se sprchovou zástěnou, bidet, toaleta) a prostorná galerie s místem pro pracovnu nebo čtecí kout.

Vybavení zahrnuje: klimatizace, dřevěné podlahy, dostatek vestavěných úložných prostor, kuchyňská linka ve světlém designu s vestavnými spotřebiči (včetně myčky nádobí), bezpečnostní vstupní dveře, videotelefon. Kupní cena zahrnuje přísluší 2 garážová stání a sklep, vstup do budovy je na čip.

Rezidenční projekt Rezidence Korunní ideálně vyjadřuje kosmopolitní povahu města a zároveň respektuje soukromí obyvatelů, kteří uvnitř naleznou prostor s vodní plochou, zatravněné plochy s lavičkami. Nemovitost nabízí flexibilní využití - zázemí firmy v kombinaci s vlastním bydlením.

Zajímavá investiční příležitost zajišťující dlouhodobě stabilní výnos, vzhledem k silné poptávce pro české i zahraniční klientely po nájemních bytech v této atraktivní lokalitě Královských Vinohrad.

Podlahová plocha 140 m2.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA1667

Stav objektu:

velmi dobrý

Užitná plocha:

140,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

skeletová

Podlaží:

4. z 4

Garáž:

Ne

Energetická náročnost:

B


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti