Valdštejnská 152/6, Praha 1

Prodej bytu 3kk s geniem loci, Praha 1 Valdštejnská


120 m2
3+kk
19 800 000 Kč


Představení nemovitosti

Kompletně zrekonstruovaný (dle architektonického plánu Markéty Cajthamlové) půdní byt 3kk (120 m2) s moderním interiérem, malebnými výhledy ve 4. patře historického domu, s dobovou atmosférou ve výjimečné lokalitě v Praze 1 na Malé Straně ve Valdštejnské ulici, s neopakovatelným geniem loci, v minutové vzdálenosti od nástupní stanice metra Malostranská.

Srdcem bytu 3kk je velkorysý otevřený prostor obývacího pokoje s kuchyní, jídelním prostorem a ložnicí, se samostatnou pracovnou s orientací do klidného vnitrobloku. Dále dvě koupelny, z nichž jedna je s vanou a druhá se sprchovým koutem, zádveří – botník, šatní skříň, věšák. V prvním podlaží další samostatná ložnice.

Kompletní vybavení klimatizačními jednotkami v obou podlažích, dřevěné podlahy, nová okna, kompletně vybavená kuchyňská linka v bílém designu. Dostatek vestavěných úložných prostor a šatních skříní, vybudovanými na míru. Vytápěná podlaha v koupelnách, množství vestavěných úložných prostor. K přívětivé atmosféře interiéru přispívají přiznané masivní trámy, jejichž černá barva příjemně kontrastuje s bílými plochami. Vytápění zajišťuje plynový kotel umístěný v bytě - etážové topení.

Dům stojí v jednosměrné ulici v půvabné lokalitě Malé Strany, nedaleko Zámeckých schodů. V bezprostředním dosahu se nacházejí nejpůsobivější místa staré Prahy – Pražský hrad, Karlův most nebo podhradí Pražského hradu s pečlivě upravenými šlechtickými zahradami. Zastávky tramvají jsou v krátké docházkové vzdálenosti, stejně jako stanice metra Malostranská ihned před domem. V okolí je široká nabídka restaurací a kaváren, ale také obchody, galerie, divadla.

V současné situaci nabízíme běžné prohlídky s rouškou a rovněž zajišťujeme videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA1225

Stav objektu:

velmi dobrý

Užitná plocha:

120,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

cihlová

Podlaží:

4. z 4

Garáž:

Ne


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti