K náhonu 986/4, Praha 9

REZERVACE Prodej bytu 3kk (106m2), terasa, parkovací místo, Kejřův Mlýn, Praha Hloubětín


106 m2
3+kk
Na dotaz


Představení nemovitosti

REZERVACE
Prodej slunného bytu 3kk (106m2) s terasou ve vysokém standardu provedení s 1 garážovými stáním, prostorným sklepem (zahrnuté v kupní ceně), ve 3.podlaží 3 podlažního domu s výtahem v uzavřeném a klidném Rezidenčním projektu Kejřův Mlýn.

Mimořádný Rezidenční projekt Kejřův Mlýn je bývalá historická budova vodního mlýna v Hloubětíně, který byl v roce 2008 přestavěn na rezidenční bydlení. Před touto architektonicky zdařilou rekonstrukcí byl v roce 2006 zapsán mezi kulturní památky. Uzavřený areál s 24hodinovou bezpečnostní službou, recepcí, podzemní garáží, privátním parkem je skvělým místem pro pohodlné, ničím nerušené rodinné bydlení v krásné lokalitě, bohaté na okolní přírodu a zároveň tak prostoupené klidnou přírodní atmosférou a tak snadno dostupné do centra.

Dispozice jednotky 3kk nabízí prosluněný otevřený koncept obývacího pokoje s kuchyní s ostrůvkem, jídelnou a přímým vstupem na terasu obklopující celou jednotku s posezením, 2 ložnice, 2 koupelny, samostatnou toaletu a vstupní chodbu. Dostatek denního světla a slunce zajišťují velkoformátová dřevěná eurookna po celém obvodě bytu.

Do standardu vybavení patří kompletně vybavená kuchyňská linka Sykora, vinotéka Liebherr Wtees (2053 na 70 lahví), lednice s mrazákem Liebherr Premium plus Bio fresh zóna, parní trouba Siemens, indukční deska Siemens, myčka, digestoř Siemens, dřevěná eurookna s izolačními dvojskly, bezpečnostní protipožární vstupní dveře (třídy 3), v koupelnách podlahové vytápění a centrální vytápění s automatickým řízením. Vybavení nad rámec standardu dále zahrnuje obývací stěnu, postel v ložnici, vestavěný nábytek v šatně u hlavní ložnice, osvětlení, integrované reproduktory včetně zesilovače (DEXON), inteligentní domácnosti - od Fy. Eaton (xComfort), exteriérové žaluzie na dálkové ovládání s automatickým zatahováním a odtahování dle nastaveného času.

V blízkosti areálu se nachází dětské hřiště, supermarkety, lékárna a jiné občanské objekty. MHD dostupné v minutové pěší vzdálenosti a výborné nájezdy na výpadovky ven z Prahy. Malebná okolní krajina s rybníkem a potůčkem vhodné pro příjemné a romantické procházky. Dále je v blízkosti oblíbená cyklostezka, po které lze pohodlně dojet mimo frekventované silnice podél říčky Rokytka a přes Libeňský ostrov až do centra. Dále je v blízkosti bazén, tenisové kurty, fotbalové hřiště, restaurace a jiné kulturní vyžití.

Kejřův Mlýn bude domovem pro lidi, kteří hledají výjimečnost, chtějí žít v dokonalém komfortu a blízkosti přírody, ale jejich životní aktivita je nutí bydlet v praktické lokalitě.

Interiér 84,m2 terasa 16,4 m2, sklep 3,1 m2.

Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA1469

Stav objektu:

velmi dobrý

Užitná plocha:

106,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

smíšená

Podlaží:

3. z 3

Sklep:

3,1 m2

Energetická náročnost:

G


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti