K sídlišti 1728/29, Praha 4

Pronájem bytu 2+kk 60m2, terasa, parkovací místo, Rezidence Kavčí Hory


60 m2
2+kk
25 500 Kč


Představení nemovitosti

Pronájem kompletně vybaveného, luxusního, klimatizovaného bytu (60m2) 2kk s terasou s neopakovatelnými výhledy do dalekého okolí, až na Pražský Hrad, s parkovacím místem, situovaný v 6. patře moderního projektu Rezidence Kavčí Hory s podzemním parkováním, 24h recepcí s posezením, fitness centrem, ostrahou a kamerovým systémem. Klidná lokalita v blízkém dosahu plné občanské vybavenosti a v rychlé dostupnosti do centra, v sousedství Centrálního parku a areálu ČT, v pěším dosahu stanice metra Pankrác a nákupního centra Arkády Pankrác.

Interiér bytu tvoří otevřený prostor obývacího pokoje s jídelním prostorem, kompletně vybavenou kuchyní a vstupem na terasu, ložnice, dále koupelna s vanou, (vana, bidet, toaleta), navíc jedna samostatná toaleta zvlášť, vstupní chodba s vestavěnými úložnými prostory.

Nadstandartní vybavení zahrnuje kompletně vybavenou kuchyňskou linku spotřebiče MIELE, dřevěné podlahy, pračka, centrální vytápění, francouzská okna, pračka, myčka, sušička, mikrovlnná trouba, TV, sklep o 6m2. Poplatky za společné domovní služby a spotřebu energií, vysokorychlostní internet, úklid bytu 9 500/měs.

Cena bytu zahrnuje kompletní vybavení uvedené ve fotodokumentaci, parkovací místo v suterénu domu a byt je připraven k okamžitému nastěhování.

K dispozici ihned.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA1195

Stav objektu:

velmi dobrý

Užitná plocha:

60,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

skeletová

Podlaží:

7. z 10

Garáž:

Ne


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti