Pronájem bytu 2+1 96 m2

Na hrobci, Praha 2

Pronájem plně zařízeného luxusního bytu 3+1,145m2 s nopakovatelným výhledem na Pražský Hrad a Vltavu


96 m2
2+1
110 000 Kč


Představení nemovitosti

Skutečný luxus na nábřeží v centru Prahy.
Jedinečný, stylově zařízený luxusní byt 3+1 s balkonem v citlivě zrekonstruovaném secesním domě na Rašínově nábřeží z roku 1913, přímo nad promenádou okolí Vltavy v těsné blízkosti půvabného Vyšehradu. Kvalitně zrenovovaný, designový byt s neopakovatelnými výhledy na Vltavu, Pražský Hrad a Vyšehrad.
Vysoce kvalitní vybavení, původní restaurované parkety, dveře, mramorové koupelny, ovládání domácnosti BTicino, alarm, štuková výzdoba a okna, dekorativní dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, stylové původní lustry, plně vybavená kuchyňská linka, internet. Luxusní, plnohodnotně vybavený interiér tvoří prostorný obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s jídelnou, 2 ložnice se šatnou a en-suite koupelnou, toaleta pro hosty a balkon orientovaný do vnitrobloku.
Vynikající lokalita v docházkové vzdálenosti do centra, velkým počtem kaváren, restaurací a vinoték, parčíkem s dětským hřištěm, výbornou dopravní dostupností - v blízkosti tramvajových spojů a metra stanici Palackého náměstí.
Byt lze pronajmout jako nezařízený nebo zařízený. Poplatky za společné domovní služby 3000 Kč/měs. Poplatky za spotřebu energií budou převedeny na nájemce. Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti).

ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

DBR0002

Stav objektu:

velmi dobrý

Užitná plocha:

96,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

cihlová

Podlaží:

6. z 6

Garáž:

Ne

Vytisknout
detail

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.


CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.

Prohlédněte si další nemovitosti