Strakonická 3363/2d, Praha 5

Nové byty Smíchov na prodej

Prodej bytu 4+kk, 129,3m2, Smíchov


129 m2
4+kk
Na dotaz


Představení nemovitosti

Na jih orientovaný prémiový 4+kk zaujme velkorysým prostorem, dvěma terasami, vířivkou, venkovní kuchyní a zelenou střechou.

Byt o rozloze přesahující 129 m2 je umístěn v šestém nadzemním podlaží a nabízí dech beroucí výhledy na krásnou přírodu protějšího Děvína, do klidného vnitrobloku i na druhou etapu projektu. Srdcem velkolepého bytu je prostorný obývací pokoj s prostorným kuchyňským koutem do U a se vstupem na velkou zatravněnou terasu s vířivkou. Na zelenou terasu lze pak vstoupit i z prostorné ložnice. Ze dvou dětských pokojů vede přímý vstup na druhou terasu. Koupelna je vybavena vanou, toaletou a dvěma umyvadly, v bytě jsou pak dispozici ještě i dvě samostatné toalety s umyvadlem.

Celý byt je typický vzdušností a dostatkem prostoru a soukromí, stejně jako úložných prostor v zádveří, prostorné chodbě či komoře.

Komplex Smíchov tvoří soubor domů s cihlovými fasádami a všudypřítomný industriální duch staré smíchovské zástavby se v něm citlivě mísí s originální architekturou, nejmodernějšími materiály, uměním i vlastními životy jeho obyvatel.

Kromě bydlení samotného nabídne nová čtvrť sevřená ulicemi Nádražní a Strakonická autonomní gastronomické centrum s autentickou a pohodovou jižanskou atmosférou, kde vznikne jeden z největších pražských foodmarketů. Domov zde najde i kultura a výtvarná scéna. Pětipatrová galerie v originální historické budově Varny totiž otevře dveře současnému umění. Na 4500 metrech čtverečních pak nový komplex nabídne i prostor pro supermarket a místní obchůdky či kavárny a součástí areálu bude také 642 parkovacích míst v podzemních garážích.

Součástí nového areálu bude i hravý a zelený vnitroblok s relaxační zónou či dětskými prvky. Lihovar nabízí unikátní koncept bydlení, které je v jeho pojetí každodenním společenským i kulturním zážitkem a okolní prostor se pak stává místem, jež otevírá dveře příběhům.

K nastěhování 4Q/2023. V případě zájmů vám zašleme brožuru, standardy a možnosti financování.


ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

JVA0189

Stav objektu:

ve výstavbě (hrubá stavba)

Užitná plocha:

129,3 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

smíšená

Podlaží:

6.

Energetická náročnost:

B


Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.


Prohlédněte si další nemovitosti